AutoMapa z aktualizacją utrudnień na drogach

AutoMapa z aktualizacją utrudnień na drogach
Podziel się
Octavia 2.0 TDI 110 KM Familly
Wyposażenie: Metalic, Centralny zamek, Elektryczne szyby, Immobilizer, Wspomaganie kierownicy, ...
A6 2.5TDI 204KM AKE
Wyposażenie: Metalic, Skórzana tapicerka, Alufelgi, Centralny zamek, Elektryczne szyby, Immobilizer, ...
807 AUTOMAT,NAVI,SZKLANY DACH,7 FOTELI
Wyposażenie: Metalic, Hak holowniczy, Centralny zamek, Elektryczne szyby, Immobilizer, ...
A6
Wyposażenie: Skórzana tapicerka, Alufelgi, Centralny zamek, Elektryczne szyby, Immobilizer, Wspomaganie kierownicy, ABS, ...
Sonda
kanał RSS

Nadchodzą gigantyczne zmiany w organizacji ruchu w centrum Warszawy i innych polskich miast. Ponad 400 odcinków dróg w Polsce jest remontowanych. Setki objazdów. Informacje o nich znajdują się w AutoMapie i są aktualizowane w trybie on-line

Polskie drogi przed Euro 2012 przypominają wielki plac budowy. Prace budowlane i remontowe trwają na wszystkich kluczowych trasach łączących południe z północą Polski i wschód z zachodem. Na drodze krajowej nr 8 od Piotrkowa Trybunalskiego do granicy województwa mazowieckiego (czyli łącznie przez ponad 80 kilometrów) kierowcy do dyspozycji mają tylko po jednym pasie ruchu. Ponad 20 remontów prowadzonych jest na popularnej „siódemce”, czyli trasie Warszawa – Gdańsk.

Mieszkańcy Warszawy przygotowują się do największego paraliżu komunikacyjnego w ciągu wielu ostatnich lat. Już teraz zamknięta jest ulica Sokola pomiędzy Wybrzeżem Szczecińskim a ulicą Zamoyskiego, jak również ograniczono ruch na ulicy Grzybowskiej co skutkuje potężnymi korkami w centrum miasta. Natomiast od 11 czerwca 2011 roku, w związku z budową drugiej linii metra wyłączona z ruchu zostanie jedna z głównych arterii miasta – ul. Świętokrzyska i Prosta. Normalny ruch na tych ulicach zostanie przywrócony dopiero w 2013 roku po zakończeniu budowy centralnego odcinka II linii metra. Dodatkowo, w ciągu wakacji zostanie ograniczony ruch na czterech warszawskich mostach.

 „- Nowoczesna nawigacja musi być inteligentna, a lider rynku powinien przodować w innowacyjnych rozwiązaniach. Dlatego AutoMapa, jako pierwsza i jedyna do tej pory nawigacja, posiada dane o remontach polskich dróg i jest w stanie reagować natychmiast na zmiany w organizacji ruchu. Technologia LiveDrive! pozwala bowiem nie tylko na przesyłanie informacji o korkach i wykorzystywanie tych danych do możliwie najszybszego przejechania trasy, ale również na zasilanie nawigacji w nowe i niespodziewane zdarzenia drogowe. Tak, by kierowcy podróżujący z AutoMapą ze spokojem i bez nerwów mogli dojechać do celu.” – powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i Marketingu AutoMapy.

Od 11 czerwca 2011 r., użytkownicy AutoMapy wykorzystujący technologię LiveDrive! zobaczą na ekranach swoich nawigacji świeżo wyłączone ulice w Warszawie, a AutoMapa poprowadzi ich innymi drogami tak, by pokonać korki, które sparaliżują miasto. Dzięki systemowi AutoMapa Traffic pokonają komunikacyjny chaos najszybszą możliwą trasą, dzięki informacjom o korkach i innych utrudnieniach w ruchu dostępnych w czasie rzeczywistym.

Aktualną sytuację drogową sprawdzić można w AutoMapie wykorzystując funkcję wizualizacji przepustowości dróg, oraz w serwisie internetowym www.targeo.pl , gdzie prezentowane są również dane historyczne oraz prognozy ruchu drogowego na kolejny dzień.

Dodaj komentarz

Komentarze