Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

10 lat sieci serwisów Euromaster w Polsce

Należąca do grupy Michelin firma Euromaster Polska – właściciel sieci profesjonalnych warsztatów, specjalizujących się w serwisie ogumienia i lekkiej mechanice – obchodzi 10-lecie działalności na polskim rynku usług motoryzacyjnych.

Udostępnij
0
Skomentuj
10 lat sieci warsztatów Euromaster w Polsce 10 lat sieci warsztatów Euromaster w Polsce Foto: Materiał powstał we współpracy z Euromaster

Euromaster w Polsce to:

  • Blisko 100 serwisów stacjonarnych
  • Ponad 100 flotowych serwisów partnerskich
  • Ponad 60 serwisów mobilnych Euromaster, obsługujących pojazdy transportowe, przemysłowe i rolnicze
  • Ponad 13 000 pojazdów leasingowych w stałej obsłudze sezonowej wymiany opon

Jeżeli kiedykolwiek zwróciliście uwagę na to, jak często serwisy samochodowe zmieniają swoją nazwę, to wiecie już, że utrzymanie działającej, sprawnej i rentownej sieci serwisowej nie jest łatwym zadaniem. Dlatego 10 lat obecności sieci warsztatów Euromaster na rynku usług motoryzacyjnych jest faktem godnym odnotowania.

Tylko jakie to ma znaczenie dla nas, kierowców?

Duże. Z każdym rokiem działalności sieci warsztatów budowane jest doświadczenie personelu. Każdy kolejny rok działalności weryfikuje fachowość usług, bo kierowcy przy kolejnej wizycie sami już wiedzą, czy chcą ponownie przyjechać do tego samego warsztatu.

Do partnerów sieci Euromaster należą takie marki, jak Michelin, Total, ZF Friedrichshafen AG, Varta, Legum i Bosch

Sieć warsztatów Euromaster umacnia swoją pozycję na rynku, a kolejne lata będą związane z dalszym rozwojem, dywersyfikacją usług i wzmocnieniem siły zakupowej sieci.  Pozwoli to nie tylko na ekspansję warsztatów na mapie Polski, lecz także na utrzymanie atrakcyjnych cen na opony i części samochodowe, oferowane klientom w serwisach.

To właśnie dlatego Euromaster zorganizował dla swoich franczyzobiorców (czyli właścicieli poszczególnych warsztatów) dedykowane targi dostawców. Wystawcami na targach byli główni gracze rynku motoryzacyjnego, których nazwę skojarzy każdy właściciel samochodu.

Do partnerów sieci Euromaster należą takie marki, jak Michelin, Total, ZF Friedrichshafen AG, Varta, Legum i Bosch. Jeżeli tak poważni partnerzy wiążą się z siecią serwisową, to muszą w niej dostrzegać profesjonalizm i potencjał.

W czym Euromaster może pomóc kierowcy?

Sieć warsztatów tej marki oferuje szeroki wybór markowych opon, dostarczanych bezpośrednio od producentów. Należą do nich: Michelin, BFGoodrich, Kleber, Kormoran, Tigar, Goodyear, Continental, Dunlop, Fulda, Dębica.

10 lat sieci Euromaster w Polsce 10 lat sieci Euromaster w Polsce Foto: Materiał powstał we współpracy z Euromaster

W serwisach Euromaster można też skorzystać z usług z zakresu lekkiej mechaniki (hamulce, olej, akumulator, wycieraczki, regulacja oświetlenia, geometria i naprawa zawieszenia, serwis klimatyzacji, diagnostyka). Z punktu widzenia bezpieczeństwa i prawidłowej eksploatacji ogumienia, możliwość sprawdzenia geometrii zawieszenia i usunięcia ewentualnych usterek układu jezdnego, mają kluczowe znaczenie.

Właściciele samochodów ciężarowych mogą skorzystać z programu MasterCARE oraz wsparcia Assistance 24/7 w Polsce i za granicą.

Serwisując auto w Euromaster możecie też liczyć na nagrody!

Wystarczy, że do 29 listopada 2018 roku skorzystacie z usługi serwisowej lub kupicie dowolny produkt w polskiej sieci Euromaster (także przez internet na www.euromaster.pl) za minimum 50 zł i zachowacie dowód zakupu, a potem wypełnicie formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej http://10lateuromaster.pl/form.

Nagroda pierwszego stopnia to voucher o wartości 10 000 zł od sieci Euromaster na wymarzony wyjazd

Nagroda pierwszego stopnia to voucher o wartości 10 000 zł do Biura Podróży Itaka, który pozwoli wyjechać na wakacje marzeń. Nagroda drugiego stopnia – przyznawana co tydzień – to voucher o wartości 1500 zł na zakup opon marki Michelin w serwisie Euromaster. Nagrodą trzeciego stopnia – losowaną codziennie od poniedziałku do piątku – są vouchery o wartości 200 zł do wydania w serwisach Euromaster.

Co prawda najważniejszy z punktu widzenia właściciela auta jest profesjonalny serwis, ale z konkursu też warto skorzystać.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: A w nim: Wskazujemy auta, które nie są odporne na korozję oraz co psuje się w elektronice samochodów. Sprawdzamy też kto produkuje trwalsze diesle, BMW czy VW? Oceniamy czy warto założyć instalację LPG i czy opłaca się regenerować amortyzatory ze zmiennym tłumieniem.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej