Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Pielęgnacja samochodu - stary lakier, a prawie jak nowy?

3 cze 16 16:57

Podpowiadamy, jakim zabiegom można poddać lakier samochodu, żeby przedłużyć jego trwałość i utrzymać – a w razie potrzeby odtworzyć – fabryczną gładkość i połysk

Udostępnij
0
Skomentuj

Nad lakierem samochodu pracuje się bardzo przyjemnie – efekty są wyraźne i uzyskuje się je stosunkowo szybko. Bardzo często lakier pokryty licznymi drobnymi ryskami widocznymi w słońcu można w ciągu kilku godzin odświeżyć tak, że wygląda jak nowy, a wartość handlowa samochodu rośnie o kilkanaście proc., z czego korzystają – i trudno mieć o to pretensje – handlarze używanymi samochodami.

Warto jednak co jakiś czas popracować nad lakierem auta nie po to, żeby je sprzedać, lecz by optycznie je odmłodzić – być może wówczas wcale nie będziecie chcieli się go pozbyć. Woskowanie czy polerowanie lakieru to dla wielu właścicieli aut także doskonały relaks. Podpowiadamy, co i jak można zrobić z lakierem we własnym zakresie.

Poleć
Udostępnij
0

Polecamy także:

gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: A w nim: Wskazujemy auta, które nie są odporne na korozję oraz co psuje się w elektronice samochodów. Sprawdzamy też kto produkuje trwalsze diesle, BMW czy VW? Oceniamy czy warto założyć instalację LPG i czy opłaca się regenerować amortyzatory ze zmiennym tłumieniem.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej