Auto Świat

CENY PALIW
Pb95Pb98ONLPG
Najtaniej3.764.113.371.57
Średnio3.944.233.651.72
Najdrożej4.184.393.983.97

Test żarówek H4: sprawdzamy które świecą najlepiej?

15 paź 10 22:21
Udostępnij
0
Skomentuj
Test żarówek H4: sprawdzamy które świecą najlepiej? Test żarówek H4: sprawdzamy które świecą najlepiej? Foto: Auto Świat

Mówią, że jeden obraz wart jest tysiąca słów. Skoro tak, to przekonywanie, że jakość żarówek bywa bardzo różna, nie ma żadnego sensu – wystarczy przecież spojrzeć na fotografie powyżej. Oba zdjęcia drogi wykonano zza kierownicy Mercedesa W124, w którym zamontowaliśmy każdą z 27 żarówek H4 poddanych ocenie w naszym redakcyjnym teście.

Z naszego testu wynika też jasno, że cena żarówki absolutnie o niczym nie świadczy. Najgorsze można bezbłędnie rozpoznać gołym okiem, jednak zdarza się, że i te, które wyglądają zupełnie przyzwoicie, świecą słabo. Wybór utrudnia to, że producenci mieszają kierowcom w głowach,umieszczając na pudełkach napisy i obietnice bez pokrycia.

Większość żarówek na rynku to produkty standardowe – mają bezbarwną bańkę, ciemną osłonkę przeciwolśnieniową i najczęściej skromne opakowanie. Jeśli to produkt markowy, zwykle cechuje go bardzo przyzwoita skuteczność oraz z reguły umiarkowana cena. Jeżeli w samochodzie mamy dobre reflektory i sprawną instalację elektryczną, takie żarówki możemy śmiało uznać za optymalne.

Poleć
Udostępnij
0
Nie udało się dodać załącznika.
Nie udało się dodać więcej załączników, usuń któryś z już dodanych
Poczekaj chwilę - trwa dodawanie załączników.

Komentarz został wysłany.

Przepraszamy Twój komentarz nie może zostać wysłany

Wkrótce pojawi się w serwisie. Zachęcamy do dalszej dyskusji. Wystąpił błąd i nie można zapisać komentarza.

 
No photo
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
lub zaloguj się

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej