CENY PALIW
Pb95Pb98ONLPG
Najtaniej4.304.424.051.95
Średnio4.544.674.292.08
Najdrożej4.784.954.592.32
Raport Jakości 2017

Komentarze (49)

Napisz komentarz
No photo
No photo ~homeini Użytkownik anonimowy
~homeini
No photo ~homeini Użytkownik anonimowy
do ~czesio:
No photo ~czesio Użytkownik anonimowy
11 sty 09:15 użytkownik ~czesio napisał
Wygląda dosyć wiarygodnie.
Mocno naciągane - wystarczy zobaczyć jak są ustawione kryteria. Wg. punktów za typowe usterki - czyli tak naprawdę faktycznej awaryjności samochodu, najgorsze są: Skoda, Seat, VW, Audi. Dlaczego zatem takie Audi jest na 10 a Skoda na 4 miejscu - punkty za raport TUV (który jest totalnie od czapy) czy ocena ASO mocno zmieniają klasyfikację. Ten raport to przykład na to jak ukryć wynik faktyczny i przykryć go subiektywnymi modyfikatorami.
O ile ocena za testy długodystansowe jeszcze miałaby sens, gdyby nie to że VW z rozsypującą się skrzynią biegów dostaje ocenę 5, a inny, w którym lekko trzeszczą plastiki, czy trzeba w międzyczasie wymienić klocki dostaje 4.
11 sty 09:43 | ocena: 95%
Liczba głosów:21
95%
5%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~no Użytkownik anonimowy
~no :
Drogi AutoŚwiecie - a teraz pozbieraj do kupy te wszystkie usterki VW,Skody i Seata i spróbuj to opisać tak jakby dotyczyło Fiata. Myślę, że oddalibyście wtedy fiata pod sąd lub Trybunał w Strassburgu! Jeżeli mowa o niemieckich akcjach naprawczych to: zaledwie 89 sztuk, tylko 50 modeli,,,itp,itd. Wy wstydu nie macie - wybuchające zbiorniki,trujące(rakotwórcze) spaliny to przecież betka....jesteście motoryzacyjną prostotutką i tyle.
11 sty 16:41 | ocena: 87%
Liczba głosów:15
87%
13%
| odpowiedzi: 1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Laren Użytkownik anonimowy
~Laren :
No photo ~Laren Użytkownik anonimowy
Ja już nie jestem stanie sobie wyobrazić, że jakiekolwiek korzyści materialne mogą decydować o wychwalaniu skody w redakcji AŚ.
Zaczynam podejrzewać, że w obawa o swoje życie zmusza ich do kultu skody.
Hej ludzie, to nie Stalin, Kim jakiś tam , czy prezes. Jak już musicie to robić, to w bardziej stonowany sposób.
11 sty 18:33 | ocena: 100%
Liczba głosów:7
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~khoral Użytkownik anonimowy
~khoral :
No photo ~khoral Użytkownik anonimowy
Juz mialem nic nie pisac, ale sie nie da.
4te miejsce skoda: problemy z silnikami, skrzyniami, zawieszeniem... Pierwszy akapit pod zdjeciem.
W sumie to dotyczy VAGow ogolnie.
I napisane jest, ze to budzetowe auto - budzetowe to sa dacie, a skody kosztuja tyle co nie-budzetowa konkurencja...
Ech

11 sty 10:08 | ocena: 94%
Liczba głosów:36
94%
6%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~norm Użytkownik anonimowy
~norm :
No photo ~norm Użytkownik anonimowy
"Przy użyciu tej przeglądarki nie napisano ostanio żadnych komentarzy" - i wszystko w temacie. Tak jak wasz mocodawca - grupa VAG - jesteście motoryzacyjna prostotutką.
11 sty 16:43 | ocena: 100%
Liczba głosów:12
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~MAt Użytkownik anonimowy
~MAt :
No photo ~MAt Użytkownik anonimowy
Ciekawe, czy ktoś poza Helmutami jedzącymi Ramę, bo "ślepo" wierzą, że masło jest niezdrowe i skutkiem czego co drugi Helmut biega w okularkach, czy ktoś uwierzy w te brednie? Kija lepsza od Hondy? Brednie! Mercedes dobry? Tak! Był kiedyś! Kija to mogę wystrugać i na fujarce im zagrać, tak wierzę w ten ranking, jak w to, że umiem wystrugać i zagrać. :oD
11 sty 13:11 | ocena: 74%
Liczba głosów:23
74%
26%
| odpowiedzi: 2
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Bertold Użytkownik anonimowy
~Bertold :
No photo ~Bertold Użytkownik anonimowy
Peugeot wyprzedził wieśwagena, BMW, Audi i Opla. A tak się nabijaliście z francuzów i tylko niemieckie i niemieckie...
11 sty 16:25 | ocena: 100%
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Klej Użytkownik anonimowy
~Klej :
No photo ~Klej Użytkownik anonimowy
Akcje serwisowe są organizowane z dbałości producenta i klienta i wizerunek . Że vag ich nie robi nie świadczy o tym, że ich produkty nie sa wadliwe.
10 sty 14:29 | ocena: 90%
Liczba głosów:20
90%
10%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Greg Użytkownik anonimowy
~Greg :
No photo ~Greg Użytkownik anonimowy
Ja ma juz druga Honde i zero problemow dla mnie ta marka wygrala
11 sty 16:54 | ocena: 100%
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Szarak Użytkownik anonimowy
~Szarak
No photo ~Szarak Użytkownik anonimowy
do ~tomek:
No photo ~tomek Użytkownik anonimowy
11 sty 18:10 użytkownik ~tomek napisał
masz rację kolego a pozatym jeżeli toyota jest taka super piękna śliczna i niezawodna to po jaką cholerę taka nachalna reklama w różnych mediach (telewizja internet prasa) dobry produkt sprzedaje się sam .Zientarski już posiwiał reklamując toyotę a sprzed
Drodzy koledzy. Jeśli chodzi o tekst typu "dobry produkt sprzedaje się sam" to zastanawia mnie dlaczego każdy koncern jest obecny w mediach? Takie czasy i bez reklamy nie istniejesz. Jeśli chodzi o koreańczyków to nie macie pojęcia co wypisujecie. Toyota to marka sama w sobie a jej niezawodność to nie legendy czy reklama tylko rzeczywistość. Sam miałem kilka sztuk i wiem co piszę. Miałem również wasz koreański wynalazek i niezadowolenie byłoby najbardziej delikatnym słowem. Nie ma w ogóle co porównywać na żadnym poziomie.
12 sty 14:20 | ocena: 50%
Liczba głosów:2
50%
50%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Marcin Użytkownik anonimowy
~Marcin :
No photo ~Marcin Użytkownik anonimowy
Statystycznie idąc z psem na spacer każdy z nas ma średnio 3 nogi.
10 sty 20:34 | ocena: 85%
Liczba głosów:20
85%
15%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~CX3 Użytkownik anonimowy
~CX3 :
No photo ~CX3 Użytkownik anonimowy
Jakim cudem Mazda jest na czele skoro wiadomo, że już na taśmie produkcyjnej rdzewieje na potęgę. Wolałbym raczej naprawiać jakieś pierdoły mechaniczne niż co roku malować karoserię.
13 sty 09:04 | ocena: 67%
Liczba głosów:6
67%
33%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Darek Użytkownik anonimowy
~Darek :
No photo ~Darek Użytkownik anonimowy
Co do VOLVO, to super samochody ale niestety dwa posiadane przeze mnie samochody były mocno problematyczne. Widzę, że ma to odzwierciedlenie w rankingu. Zawsze patrzę na wszelkie rankingi z dystansem ale akurat tu się zgadza. Zmieniłem markę na tą z drugiego miejsca i jak na razie (prawie 2 lata) nic się nie dzieje. Lepsza jest też jakość i obsługa posprzedażna. Szkoda, bo VOLVO too naprawdę ładne samochody.
11 sty 12:38 | ocena: 100%
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~J Użytkownik anonimowy
~J :
Kia w czołówce, to mnie nie zaskoczyło. Świetne auta robią od kilku lat już.
Hasło toyoty o niezawodności można wsadzić między bajki. Korzystaja z części tych samych dostawców co inne marki ale to toyota jest niezawodna. Bzdura
10 sty 16:46 | ocena: 61%
Liczba głosów:31
39%
61%
| odpowiedzi: 4
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Pl elc Użytkownik anonimowy
~Pl elc :
No photo ~Pl elc Użytkownik anonimowy
Wolę z oplem jeździć raz w roku do serwisu na aktualizację oprogramowania czy co roku klocki wymieniać niż patrzeć jak rdza mi kia wcina i to w takich miejscach że trzeba np całe drzwi wymieniać bo się kruszą...
10 sty 21:34 | ocena: 67%
Liczba głosów:12
33%
67%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~wolf Użytkownik anonimowy
~wolf
No photo ~wolf Użytkownik anonimowy
do ~no:
11 sty 16:41 użytkownik ~no napisał
Drogi AutoŚwiecie - a teraz pozbieraj do kupy te wszystkie usterki VW,Skody i Seata i spróbuj to opisać tak jakby dotyczyło Fiata. Myślę, że oddalibyście wtedy fiata pod sąd lub Trybunał w Strassburgu! Jeżeli mowa o niemieckich akcjach naprawczych to: za
a ty jestes idiota, wybuchajace zbiorniki?, 1 zbiornik, rakotworcze silniki? pakaz mi dane z niezaleznych instytucji badajace to co leci z rur wydechowych, jak zadasz sobie choc troche trudu to znajdziesz, bedziesz bardzo zdziwiony. Ale nie ma to jak pluc jadem bez zadnych danych!
11 sty 18:29 | ocena: 100%
Liczba głosów:4
0%
100%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Obelix Użytkownik anonimowy
~Obelix :
No photo ~Obelix Użytkownik anonimowy
Super test. Chciałem kupić Astrę, ale nie dość, że robiona na płycie podłogowej pewnej koreańskiej marki, to jeszcze ta ocena. To już nie ten Opel co kiedyś - i jeszcze to ostatnie miejsce teraz. Muszę zweryfikować mój zakup nowego samochodu. A jest w czym wybierać.
11 sty 16:24 | ocena: 100%
0%
100%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Woland Użytkownik anonimowy
~Woland :
No photo ~Woland Użytkownik anonimowy
Toyota pomimo akcji serwisowych i tak wysoko. Chociaż nie do końca ufam tego typu rankingom. Dla mnie japończycy są niedoścignionymi mistrzami jeśli chodzi o niezawodność.
Trzecie miejsce dla koreańczyków - kpina !!!!
12 sty 10:44 | ocena: 80%
Liczba głosów:5
80%
20%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~devip Użytkownik anonimowy
~devip
No photo ~devip Użytkownik anonimowy
do ~J:
10 sty 16:46 użytkownik ~J napisał
Hasło toyoty o niezawodności można wsadzić między bajki. Korzystaja z części tych samych dostawców co inne marki ale to toyota jest niezawodna. Bzdura
Miałem kilka sportage.. im nowszy tym szybciej rdzewieje. Przerzuciłem się na land rovera.
11 sty 16:55 | ocena: 67%
Liczba głosów:9
33%
67%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~biber Użytkownik anonimowy
~biber
No photo ~biber Użytkownik anonimowy
do ~J:
10 sty 16:46 użytkownik ~J napisał
Mam toyotę Yaris od 15 lat żadnej usterki ani jednej wizyty u mechanika z naprawą , jedynie wymiana oleju i filtrów. Hasło o niezawodności mogę potwierdzić że jest trafione bo w moim przypadku się sprawdza.
12 sty 21:41 | ocena: 100%
0%
100%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~gol Użytkownik anonimowy
~gol :
No photo ~gol Użytkownik anonimowy
Dla mnie Toyota zawsze będzie liderem niezawodności. Może mam szczęście do konkretnych egzemplarzy, ale tylko ich samochody nie robiły mi nigdy żadnych niespodzianek.
13 sty 09:28 | ocena: 50%
50%
50%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~T Użytkownik anonimowy
~T :
No photo ~T Użytkownik anonimowy
Hondy nie ma w zestawieniu i bardzo dobrze. Ta marka nie potrzebuje rankingów jakosci bo ona sama w sobie jest niezawodna. Kto raz mial ten wie o czym mowie
12 sty 07:44 | ocena: 100%
Liczba głosów:5
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~waldi Użytkownik anonimowy
~waldi :
No photo ~waldi Użytkownik anonimowy
W mojej rodzinie posiadamy 3 samochody Toyoty 2 modele Yaris i Avensis. Wszystkie są bezawaryjne, a mają już trochę przejechane.
12 sty 21:37 | ocena: 50%
50%
50%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~????? Użytkownik anonimowy
~????? :
No photo ~????? Użytkownik anonimowy
czekajcie, skoro pkt są przyznawane za awarie, to 1 miejsce to auto najbardziej awaryjne? a ostatnie najmniej?
11 sty 16:32 | ocena: 100%
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Nick Użytkownik anonimowy
~Nick :
No photo ~Nick Użytkownik anonimowy
Tego sie nie da ogladac! Obejrzalem z trudem do 3:44 - czy oni mysla ze sa dowcipni?
12 sty 09:38 | ocena: 100%
Liczba głosów:3
100%
0%
Link do tego komentarza:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Onet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.