CENY PALIW
Pb95Pb98ONLPG
Najtaniej4.314.614.001.99
Średnio4.504.704.342.06
Najdrożej4.674.814.562.24
Toyota ponownie najbardziej niezawodną marką motoryzacyjną – Raport TÜV 2016

Komentarze (16)

Napisz komentarz
No photo
No photo ~gadget Użytkownik anonimowy
~gadget
No photo ~gadget Użytkownik anonimowy
do ~Robert-aw:
No photo ~Robert-aw Użytkownik anonimowy
16 lis 15 20:19 użytkownik ~Robert-aw napisał
Niestety nie jest do końca tak pięknie. Przeglądy rejestracyjne a codzienną rzeczywistość, to dwa różne światy. Toyota to była super, niestety zmieniło się to po roku 2002.
Wg mnie właśnie zmiany ostatnich lat jak najbardziej na plus idą dla toyoty. Po pierwsze z bardziej trwałych materiałów tworzą nadwozia, po drugie mają bardziej nowoczesne wnętrza i po trzecie najważniejsze niepodważalnym atutem są hybrydy. Pionierstwa w tej dziedzinie raczej nikt im długo nie będzie miał szans odebrać.
16 lis 15 22:48 | ocena: 83%
Liczba głosów:6
83%
17%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~konio Użytkownik anonimowy
~konio
No photo ~konio Użytkownik anonimowy
do ~koopa:
No photo ~koopa Użytkownik anonimowy
17 lis 15 02:12 użytkownik ~koopa napisał
Toyoty na czele? Czyli jak zwykle Aygo w pierwszej 10 a C1 i 107 poza pierwsza 100 - nie ma znaczenia ze to identyczne samochody - wazne ze Toyota jest japońska, wiec od samej nazwy niezawodna
A gdzie Ty tam widzisz wymienione Aygo? bo ja przeczytałem ale nie widzę. Toyota robiła i dalej robi wytrzymałe samochody, no to logiczne ze jest wysoko w rankingach niezawodnosci - rozsadny człowiek korzysta z takiej wiedzy i np. jak szuka samochodu w wieku kolo 10 lat to powaznie mysli o toyocie zeby nie nadziac się na finansową minę, zresztą jak szuka nowego to też z tego korzysta bo wie, ze skoro cos jest dobre w wieku 10 lat to jak ma rok czy dwa tez musi być dobre.
17 lis 15 10:11 | ocena: 67%
Liczba głosów:3
67%
33%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
No photo
~Robert-aw :
do ~gadget: mam styczność z toyotami od ponad 20 lat więc wiem jak jest. Awaryjność a stylistyka to co innego, pionierstwo również. Podam przykład: Yaris 1 praktycznie bezawaryjny, Yaris 2: sprzęgła często padają przed 50,000km, łożyska tylne, w zasadzie czujniki ABS które są wewnątrz KPL piasty to jakaś plaga, jakość wykonania wnętrza - twardo, szaro i plastikowo. Yaris 3 jest stylistycznie atrakcyjny, awaryjność? oby niższa.
17 lis 15 22:11 | ocena: 67%
67%
33%
| odpowiedzi: 1
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~krzsiek Użytkownik anonimowy
~krzsiek
No photo ~krzsiek Użytkownik anonimowy
do ~grzbiet:
No photo ~grzbiet Użytkownik anonimowy
17 lis 15 00:42 użytkownik ~grzbiet napisał
Kupiłem aurisa (2007) używanego dwa lata temu gdy miał 110 000 przebiegu, teraz ma 225 000 i przez ten okres nawet żarówki nie zawiodły. 1.6 vvti 124KM.
ja nie wiem dlaczego niektórzy ludzie są negatywnie nastawieni do Toyoty. przecież produkuje samochody bardzo dobrej jakości z którymi nie ma problemów. ja już w swoim życiu miałem 5 toyot i z rządną nie miałem kłopotów. co najwyżej wymiana oleju, no tak i klocki a to nie jest jakieś kłopotliwe
17 lis 15 18:20 | ocena: 67%
67%
33%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
No photo
~koopa :
Toyoty na czele? Czyli jak zwykle Aygo w pierwszej 10 a C1 i 107 poza pierwsza 100 - nie ma znaczenia ze to identyczne samochody - wazne ze Toyota jest japońska, wiec od samej nazwy niezawodna
17 lis 15 02:12 | ocena: 67%
Liczba głosów:9
33%
67%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Tomasz Użytkownik anonimowy
~Tomasz :
Juz jedenasty rok mija jak jeżdżę toyota yaris pierwsza generacja tego modelu poza małymi usterkami które usunąłem natychmiast nadal nic się nie dzieje zamierzam jeździć tym autem jeszcze bardzo długo
23 lis 15 12:36 | ocena: 100%
100%
0%
| odpowiedzi: 2
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Zibi Użytkownik anonimowy
~Zibi
No photo ~Zibi Użytkownik anonimowy
do ~Tomasz :
23 lis 15 12:36 użytkownik ~Tomasz napisał
Juz jedenasty rok mija jak jeżdżę toyota yaris pierwsza generacja tego modelu poza małymi usterkami które usunąłem natychmiast nadal nic się nie dzieje zamierzam jeździć tym autem jeszcze bardzo długo
A ja jeżdżę VW Golfem II już 14-sty rok, auto sprowadzone z De jak miało 13 lat i nigdy mnie nie zawiodło. Też zamierzam jeszcze długo go mieć chociaż teraz to już bardziej jako pojazd na niedzielę, bo normalnej jazdy na codzień już go szkoda. I jechać też jest czym 115 km daje radę:)
22 mar 20:25
Liczba głosów:0
0%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~ośka Użytkownik anonimowy
~ośka :
No photo ~ośka Użytkownik anonimowy
nie dziwi mnie to w ogóle ;) jeżdżę autami tej marki od lat, obecnie mam auris, i faktycznie te auta się nie psują. znalazłam tylko dobry serwis w salonie toyoty w piasecznie, gdzie robię sobie przeglądy i sprawdzam wszystko na bieżąco i zero problemów.
29 lis 16 23:12 | ocena: 100%
Liczba głosów:1
100%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~adonis Użytkownik anonimowy
~adonis
No photo ~adonis Użytkownik anonimowy
do ~Tomasz :
23 lis 15 12:36 użytkownik ~Tomasz napisał
Ja mam od nowości Corollę IX 1.8 135KM. Super auto i mimo 12 lat sprawuje się bardzo dobrze. Nie ma się zatem co dziwić, że Toyota po raz kolejny jest najbardziej niezawodną marką samochodów na rynku.
7 lis 16 07:29 | ocena: 100%
100%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
Slawomir Wlazlo Slawomir Wlazlo Facebook Zobacz profil
Slawomir Wlazlo :
Slawomir Wlazlo Slawomir Wlazlo Facebook Zobacz profil
Mimo, że niezawodne , lubią wodorowanie silnika szczegółnie diesle : https://youtu.be
zamin wszyscy zaczną jeżdzić hybrydami ktoś musi przywrócić drugą młodość tym co już śmigają : https://youtu.be
10 cze 16 07:21 | ocena: 100%
0%
100%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~lipti Użytkownik anonimowy
~lipti
No photo ~lipti Użytkownik anonimowy
do ~happy:
No photo ~happy Użytkownik anonimowy
19 lis 15 11:45 użytkownik ~happy napisał
Toyota przez lata sobie tak uplasuje w głowach kierowców że wygrywa rankingi niezawodności, że sprzedaż to im nie będzie spadać. Po czołówce widać że takie rankingi odzwierciedlają się w sprzedaży na świecie.
dziś jadąc do pracy w radio słyszałem nawet że w ten weekend jest wyprzedaż rocznika w salonach toyoty więc jeżeli chodzi o sprzedaż to im nie spadnie wręcz przeciwnie, wzrośnie
20 lis 15 10:46
0%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
No photo
~happy :
Toyota przez lata sobie tak uplasuje w głowach kierowców że wygrywa rankingi niezawodności, że sprzedaż to im nie będzie spadać. Po czołówce widać że takie rankingi odzwierciedlają się w sprzedaży na świecie.
19 lis 15 11:45 | ocena: 100%
100%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~wz Użytkownik anonimowy
~wz :
No photo ~wz Użytkownik anonimowy
2016?
19 lis 15 00:34
0%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~witek Użytkownik anonimowy
~witek
No photo ~witek Użytkownik anonimowy
do ~Robert-aw:
17 lis 15 22:11 użytkownik ~Robert-aw napisał
do ~gadget: mam styczność z toyotami od ponad 20 lat więc wiem jak jest. Awaryjność a stylistyka to co innego, pionierstwo również. Podam przykład: Yaris 1 praktycznie bezawaryjny, Yaris 2: sprzęgła często padają przed 50,000km, łożyska tylne, w zasadzie
nawet jesli jest tak jak napisałes to i tak wychodzi ze jest malo awaryjny Yaris II a pozostałe wcale. Ja jezdze Aurisem z 2008 i nic nie szwankuje, kompletnie nic nie robilem jesli chodzi o naprawy, a na liczniku 120 tys. km prawie
18 lis 15 17:24
0%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
No photo
~grzbiet :
Kupiłem aurisa (2007) używanego dwa lata temu gdy miał 110 000 przebiegu, teraz ma 225 000 i przez ten okres nawet żarówki nie zawiodły. 1.6 vvti 124KM.
17 lis 15 00:42 | ocena: 67%
Liczba głosów:6
67%
33%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
No photo
~Robert-aw :
Niestety nie jest do końca tak pięknie. Przeglądy rejestracyjne a codzienną rzeczywistość, to dwa różne światy. Toyota to była super, niestety zmieniło się to po roku 2002.
16 lis 15 20:19 | ocena: 86%
Liczba głosów:7
14%
86%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Onet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.