CENY PALIW
Pb95Pb98ONLPG
Najtaniej4.32100.004.161.98
Średnio4.490.004.312.03
Najdrożej4.650.004.432.17
Używane BMW serii 5 - komfort, sport i duże koszty

Komentarze (70)

Napisz komentarz
No photo
No photo ~Obiektywny Użytkownik anonimowy
~Obiektywny :
No photo ~Obiektywny Użytkownik anonimowy
Hehehe. Te samochody pod względem awaryjności to lipa a zwłaszcza 2.0D. Wtryski wachacze skrzynia ZF i łańcuch rozrządu to są padające rzeczy. Znam 2 przypadki gdzie silnik padł właśnie przez łańcuch rozrządu. Wtryski turbo również. Przebiegi po 130 tys. Piękne samochody niestety dla ludzi których stać na utrzymanie takich aut. Więc każdy kupuję to na co go stać. Jak ktoś lubi piękne i wypasione fury to kupuje BMW bo widocznie go na to stać. Mnie na tą chwilę nie. Pozdrawiam miłośników motoryzacji.
19 mar 10:56 | ocena: 94%
Liczba głosów:16
94%
6%
| odpowiedzi: 1
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~p0sitiv Użytkownik anonimowy
~p0sitiv :
No photo ~p0sitiv Użytkownik anonimowy
Obecnie jeżdżę f11 525xd, wcześniej f10 520d. 520stka przejechałem 200tys.km. Padły zarówno wtryski jak i rozrząd. Ale za naprawę nie zapłaciłem ani grosza. Oba samochody kupiłem jako nowe. W obecnym za 3200zl przedłużyłem gwarancję do 4 lat lub 200 tys. km. Potem niech się martwi kolejny właściciel.
Mója rada, jeśli nie stać Was na nowe BMW kupcie nowego kompakta.
19 mar 20:55 | ocena: 100%
Liczba głosów:18
100%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~wuu Użytkownik anonimowy
~wuu :
No photo ~wuu Użytkownik anonimowy
Jestem laikiem w sprawach mechanicznych więc wyjaśnijcie mi proszę jedno: 1) auta są coraz bardziej zaawansowane technologicznie przez co 2) są coraz droższe a jednocześnie jak się okazuje coraz bardziej awaryjne. Po ci więc "poprawiać" coś co do tej pory się sprawdzało by testować to na użytkownikach (ich portfelach) i w efekcie otrzymywać coś gorszego?
19 mar 08:27 | ocena: 95%
Liczba głosów:20
95%
5%
| odpowiedzi: 5
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~jan Użytkownik anonimowy
~jan :
No photo ~jan Użytkownik anonimowy
Coś mi się wydaje że komentarze piszą skodziarze albo klienci handlarzy którym wmowiono że kupili igłę. Zrozumcie że w takim samochodzie minimum trzeba mieć silnik V6 , nakupujecie jakieś eko dziwadła i się sypią. Wiem co mówię, od 3 lat użytkuje 3 litrowy silnik, olej wymieniam co 10 tys, tankuje dobre paliwo i ogólnie dbam o stan samochodu. oczywiście jestem pierwszym właścicielem i wiem co się działo z samochodem odkąd wyjechałem niż z salonu
19 mar 22:40 | ocena: 80%
Liczba głosów:10
80%
20%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~XXX Użytkownik anonimowy
~XXX :
Bzdurny artykuł i idiotyczne komentarze osób które ten model oglądają jedynie na ulicy. Posiadam model 525d xdrive od 2012 roku (przebieg 108000) do tej chwili auto bezawaryjne. Normalna eksploatacja plus wymiana oleju i filtrów co 15k. Jak ktoś kupuje auto z szemraną historią i przebiegiem, oczekując niezawodności mercedesa 123 to życzę powodzenia. To jest 3-cie BMW z silnikiem N47 i jak do tej pory trzecie bezawaryjne. Życzę powodzenia z kupnem dobrego egzemplarza.
19 mar 10:22 | ocena: 69%
Liczba głosów:39
69%
31%
| odpowiedzi: 2
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Franciszek I Użytkownik anonimowy
~Franciszek I :
No photo ~Franciszek I Użytkownik anonimowy
BMW :Bedziesz Mial Wydatki... Auta nawet te z silnikami v8 sa "bezawaryjne " do 150 tys.... potem ... leje sie po gosciu potem ,jezeli zadluzyl rodzine bo chce postawic przed blokiem swoje BMW. Lepiej wydac na starsze auta 2012-2015 z silnikami od 3 L benzyna oczywiscie, zrobic konkretny przeglad i troche cie pocieszyc lub kupic dwa auta aktualnej generacji : jedno w uzyciu drugie u mechanika... na zmiane da rade... pS : bMW nifgdy nie specjalizowalo sie w silnikach disel, moda rynkowa zobligowala ich do produkcji tego czego nie dokonca chca i potrafia robic (dlatego male silniki byly opracowane w partnenariacie z Peugeot)
19 mar 08:47 | ocena: 65%
Liczba głosów:20
65%
35%
| odpowiedzi: 2
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Xxx Użytkownik anonimowy
~Xxx
No photo ~Xxx Użytkownik anonimowy
do ~XXX:
19 mar 10:22 użytkownik ~XXX napisał
Bzdurny artykuł i idiotyczne komentarze osób które ten model oglądają jedynie na ulicy. Posiadam model 525d xdrive od 2012 roku (przebieg 108000) do tej chwili auto bezawaryjne. Normalna eksploatacja plus wymiana oleju i filtrów co 15k. Jak ktoś kupuje a
Bzdury piszesz. Bmw x1 xdrive 20d. Kupione w salonie. Rozrzad do wymiany po 55000km. Nieszczelne xenony- wymienione na gwarancji. Problemy z automatyczna skrzynia biegow. Wyciek oleju z mostu przedniego. Piszczace wspomaganie kierownicy. Auto kupione w salonie, regularnie serwisowane w autoryzowanym salonie....... nigdy wiecej bmw,
19 mar 23:05 | ocena: 86%
Liczba głosów:7
86%
14%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Piciu Użytkownik anonimowy
~Piciu :
No photo ~Piciu Użytkownik anonimowy
Ja osobiście jeżdżę 530D xdrive autko naprawdę super, ośmio biegowe skrzynie to super sprawa .Pierwszym zrobiłem 275tys i nic nie dotykałem poza olejem co 10 12 tys. obecny ma 140 i wszystko super.Wiec o co biega?Poprostu kupujcie auta z historią a nie które po przyjechaniu do PL mają 60 80 tys cztero latki .Prawda taka że maja juz po 260 280 tys.
19 mar 23:31 | ocena: 83%
Liczba głosów:6
83%
17%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~adamek Użytkownik anonimowy
~adamek :
No photo ~adamek Użytkownik anonimowy
tylko bmw !!! miałem e60 z 2,5 litrowym silnikiem benz. teraz mam f11 z 3 litrowym dieslem 258ps. wymieniam olej najpóźniej co 15 tys. km i jesCze żadna poważna usterka mi się nie przydażyła . e60 przejechałem 110.000 km, f11 narazie tylko 10 tys . Jedyne moje obawy tyczą się filtra dpf gdyż w tygodniu często jeżdżę krótkie trasy i mam nadzieję że wystarczą trasy w weekend na regenerację filtra. poza tym bmw z m pakietem to poprostu samochód marzeń pod względem przyspieszenia , wyposażenia , komfortu jazdy jak i jazdy "sportowej" w trybie sport .
19 mar 11:51 | ocena: 59%
Liczba głosów:27
59%
41%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~tomek Użytkownik anonimowy
~tomek :
No photo ~tomek Użytkownik anonimowy
Jeśli chodzi o trwałość to trzeba sobie jasno powiedzieć żę BMW za 300 tysięcy popsuje się tak samo szybko jak każdy inny samochód za 50 czy nawet 100 tysięcy tyle tylko że naprawa będzie tak średnio licząc z 5 razy droższa i wtedy czar pięknego BMW pryska a na czole zimny pot i wir w portfelu,to nie są samochody które da się naprawić u pana Wacka w garażu no ale cóż kto bogatemu zabroni?
19 mar 18:14 | ocena: 70%
Liczba głosów:10
70%
30%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Bavarski expert Użytkownik anonimowy
~Bavarski expert :
No photo ~Bavarski expert Użytkownik anonimowy
Ja jezdze starym e46 323Ci. Auto jest praktycznie bezobslugowe dzieki wspanialemu silnikowi M52B25TU. Ten silnik poczawszy od 1994 roku przechodzil modyfikacje I ulepszenia az do 2000 roku. Pozniej pojawil sie M54B25 ktory zaczal nowa ere silnikow usterkowych.
19 mar 10:36 | ocena: 83%
Liczba głosów:12
83%
17%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Polak Użytkownik anonimowy
~Polak :
No photo ~Polak Użytkownik anonimowy
Wyobraźcie sobie jak by to był opis któregoś Fiata . Była by masakra i w tekście i z hejtem.
Ale w BMW spoko popękana głowica po 100tys. w benzynie to tak musi być.
I jeszcze jest pożądany.
19 mar 08:13 | ocena: 90%
Liczba głosów:59
90%
10%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Arek Użytkownik anonimowy
~Arek :
No photo ~Arek Użytkownik anonimowy
Mam już piąte BMW aktualnie serii 5 F10 535i w pełnym wyposażeniu i to rewelacyjny samochód, mam go od nowości, 170 tys km od 2010 roku przejechane, nigdy żadnej awarii. Miałem wcześniej e60 530d, e46 320d, e39 525 TDS, e36 325TDS i wszystkie były całkowicie bezawaryjne a sprzedawałem je gdy miały każda ponad 300 000 km. Były drobne usterki po duzych przebiegach, wymiana pojedynczego wtryskiwacza, wymiana EGR czy regeneracja sprężarki,jakies luzy w zawieszeniu ale nigdy nie stanęły na drodze. Koszt usuwania awarii minimalny, dużo mniejszy od kosztów napraw aut służbowych które miałem w tym samym czasie - Peugeot 407 (złom), Ford Mondeo (jeszcze gorszy), Skoda Octavia (jedyna która się nie psuła) i Mercedes E klasy (złom, masa drogich awarii).
19 mar 10:48 | ocena: 50%
Liczba głosów:36
50%
50%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~richi Użytkownik anonimowy
~richi :
No photo ~richi Użytkownik anonimowy
W dobie dzisiejszej motoryzacji, wszystkie samochody osobowe bez wyjątków obliczane są na jazdę do około 200 000 km, co daje to przedział między 3 a 6 lat. Później takie samochody zaczynają generować wydatki, niestety!!!
19 mar 09:04 | ocena: 82%
Liczba głosów:22
82%
18%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~angol Użytkownik anonimowy
~angol :
No photo ~angol Użytkownik anonimowy
Powiem tak kupilem 4 letnie BMW f10 wczesniej mialem mazde 5 cieszylem sie nia przez miesiac F10 mam 1.5 Roku I za kazdym razem kiedy wsiadam mam banana na twarzy wszystko w temacie
19 mar 14:35 | ocena: 83%
Liczba głosów:18
83%
17%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~ass Użytkownik anonimowy
~ass :
No photo ~ass Użytkownik anonimowy
Śmieszą mnie wasze komentarze typu. Przejechałem już 108 000 km i bezawaryjnie haha! Ludzie auto ma być bezawaryjne do 10 lat i 200 000 km.
19 mar 14:05 | ocena: 89%
Liczba głosów:9
89%
11%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~qba Użytkownik anonimowy
~qba :
No photo ~qba Użytkownik anonimowy
W jednym miejscu redaktorzyna napisał: "Przewidziano tylko tylny napęd, co sprawia, że pojawiają się kłopoty z trakcją. Wersja 550d nie jest "pełnoprawnym" M."
A w innym: "M550d to jedyna wersja, która ma seryjnie 4x4."
Zdecyduj się pismaku!
20 mar 15:43 | ocena: 75%
Liczba głosów:8
75%
25%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Motofun Użytkownik anonimowy
~Motofun
No photo ~Motofun Użytkownik anonimowy
do ~richard:
No photo ~richard Użytkownik anonimowy
19 mar 16:20 użytkownik ~richard napisał
X5 i X3 żony oba Diesle chwalimy sobie z powodu ponad 1litra niższego spalania! Te negatywne oceny to tylko od ludzi którzy nigdy z tymi dodatkami nie mieli do czynienia. Ponad 3 lata temu użyłem i polecam moim zadowoleniem.
Przedłuż trwałość silnika, skrzyni, dyferencjałów zadbaj o to co Ci jeszcze dobrze służy. Zmniejszając tarcie o 88% w silniku, turbinie, skrzyni biegów, dyferencjale w odniesieniu do samego tylko oleju wydłużamy 2 - 4 x ich trwałość i osiągamy przyrost 7 - 9% mocy, 6,5 - 8% momentu obrotowego (średn. wynik hamowni)! Tarcie „pożera” moc, generuje ciepło i niszczy podzespoły. Dzięki technologii s x 6 0 0 0. p l która generuje powłoczkę o najniższym współczynniku tarcia ciał stałych osiągnięto 8 - 12% niższe zużycie paliwa. W zimie do rozruchu potrzeba 20% mniej prądu. Silnik zdecydowanie lżej wchodzi na obroty, a tym samym samochód, motocykl lepiej przyśpiesza i jest cichszy. Redukuje branie oleju od 50 - 90%. Stosuje się tylko raz na 80 - 130 tys. km! W USA stosowany od 1989 roku, w Polsce od 2012 r. Toyota - Japonia (link:toyota.jp/after_service/car_care/yohin/engine_room/index.html) zaleca technologię sx6000wymagającym klientom a Mazda zalecała do czasu nawiązania współpracy z Fordem. W 1991r. Mazda 787 B właśnie z problematycznym silnikiem Wankla wygrała 24 godzinny wyścig Le Mans. Nie wierz „wszystkowiedzącym”, w Opiniach są telefony użytkowników, porozmawiaj, sam sprawdź.
20 mar 13:45 | ocena: 75%
Liczba głosów:4
75%
25%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Waćpan Platyna Użytkownik anonimowy
~Waćpan Platyna
No photo ~Waćpan Platyna Użytkownik anonimowy
do ~XXX:
19 mar 10:22 użytkownik ~XXX napisał
Bzdurny artykuł i idiotyczne komentarze osób które ten model oglądają jedynie na ulicy. Posiadam model 525d xdrive od 2012 roku (przebieg 108000) do tej chwili auto bezawaryjne. Normalna eksploatacja plus wymiana oleju i filtrów co 15k. Jak ktoś kupuje a
Mam model 520d z salonu, przy 56 tys. poszły mi wtryskiwacze. Też nie oszczędzam na aucie, mam jakby co jeszcze A6 2.0 i X6 40d w styczniu kupioną tak żebyś wiedział, że kasy mi nie brakuje, oczywiscie wszystko też kupione w salonie. Koledze poszły wtryskiwacze przy 90 tys.(520d) to że Tobie nie poszły to nie oznaka bezawaryjności. Miałeś wiecej szczęścia. Idiotyczny komentarz to Ty dałeś pisząc swoje wywody na podstawie 3 aut gdzie nie przyjmujesz do wiadomości innych informacji.
27 mar 17:55 | ocena: 100%
Liczba głosów:2
100%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Xxxx Użytkownik anonimowy
~Xxxx :
No photo ~Xxxx Użytkownik anonimowy
Bmw nie polecam. W nowym aucie przez pierwsze 4 lata: ksenony do wymiany, nieszczelne zachodzily kurzem
Automatyczna skrzynia od nowosci szarpala przy zatrzymywaniu auta. Wspomaganie piszczace przy skreconych kolach. Lancuch rozrzadu do wymiany po 55000km. Wyciek oleju z mostu przedniego. Skrzynia automatyczna, ktoregos razu odmowila posluszenstwa. Sprzedalem to truchlo ( kupione nowe w salonie, po 4 latach, bezwypadkowe) na szczescie, znalazlem jelenia, ktory kupilo to cos. Nigdy wiecej BMW. To sa strasznie przereklamowane auta. Wrazenia z jazdy sa ok, ale awaryjnosc na zenujacym poziomie.
19 mar 23:00 | ocena: 67%
Liczba głosów:9
33%
67%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Marek Użytkownik anonimowy
~Marek :
No photo ~Marek Użytkownik anonimowy
Większość tutaj komentujàcych nie ma bladego pojęcia o BMW, o kosztach eksploatacji tych samochodów itd itd. Propponuję specjalną maść na pewne dolegliwości . Pozdrawiam .
19 mar 16:06 | ocena: 71%
Liczba głosów:7
71%
29%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Hvddd Użytkownik anonimowy
~Hvddd :
No photo ~Hvddd Użytkownik anonimowy
Wszystkie modele na jedno kopyto, trudno teraz odróżnić piątkę od trójki
19 mar 08:28 | ocena: 83%
Liczba głosów:24
83%
17%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Inny Serwisbmw Użytkownik anonimowy
~Inny Serwisbmw :
No photo ~Inny Serwisbmw Użytkownik anonimowy
Zapomnieli napisać że Filtr paliwa też warto wymienić co serwis :)
19 mar 11:14 | ocena: 83%
83%
17%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Pluton Użytkownik anonimowy
~Pluton :
Czyli jednym słowem złom
19 mar 08:06 | ocena: 85%
Liczba głosów:26
85%
15%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~West Użytkownik anonimowy
~West
No photo ~West Użytkownik anonimowy
do ~Pluton :
19 mar 08:06 użytkownik ~Pluton napisał
Czyli jednym słowem złom
To samo pomyślałem
19 mar 08:19 | ocena: 83%
83%
17%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Onet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.