Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

CENY PALIW
Pb95Pb98ONLPG
Najtaniej4.354.494.281.98
Średnio4.694.814.582.14
Najdrożej4.965.084.882.29
Volvo XC60 D4 - może świecić przykładem!

Komentarze (25)

Napisz komentarz
No photo
No photo ~Znudzony Użytkownik anonimowy
~Znudzony
No photo ~Znudzony Użytkownik anonimowy
do ~Aggie:
No photo ~Aggie Użytkownik anonimowy
17 lut 16:21 użytkownik ~Aggie napisał
Z własnego doświadczenia wiem ze Volvo nie jest takie wspaniałe. Jakość jest nie najlepsza. Skóry lubią pękać, zawieszenie i układ kierowniczy dość szybko łapie luzy a napęd 4x4 jest delikatny. Nie mówię ze to najgorsze auto ale inne marki premium jak np.
Z tą jakością Mercedesa to bym się nie rozpędzał... jakiś czas temu zastanawiałem się nad ML. Cena niewiele wyższa niż XC60 z tego samego roku. Poczytałem fora użytkowników i zrozumiałem dlaczego samochód, który nowy kosztował 350tys. można kupić po 6 latach za 85tys. Jakość delikatnie mówiąc nie powala, w przeciwieństwie do kosztów serwisowania..
17 lut 17:30 | ocena: 89%
Liczba głosów:9
89%
11%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~R Użytkownik anonimowy
~R :
No photo ~R Użytkownik anonimowy
Brawo...a mercedes rdzewieje.. w bmw tloki pekaja itd...a do audi powinni dawac beczke oleju gratis..
12 lut 16:39 | ocena: 100%
Liczba głosów:16
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~bart Użytkownik anonimowy
~bart :
Wow, a gdzie wpisy typu: "2.0 dizel 190KM? Rozsypie się po 30tys!", "ponad 90KM z 1 litra poj. - tylko frajer to kupuje", "dobrze że ma duży bagażnik, bo trza przewozić silnik na zapas". Pytam więc nadwornych hejterów: dlaczego tak mocny diesel (z bardzo dużym ciśnieniem doładowania, droższymi wtryskami, kołem 2-masowym etc.) nie jest krytykowany, a benzynowe turbo o podobnym stosunku mocy do pojemności powodują wypływ hektolitrów jadu???
16 lut 10:33 | ocena: 50%
Liczba głosów:10
50%
50%
| odpowiedzi: 1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Quattros Użytkownik anonimowy
~Quattros :
7 lat temu mialem odczynienia z Volvo xc90 3.2 2005 benzyna(mieszkam w USA). Samochód pojemny, sęsownie zaprojektowany nawet ale po 4-5 latach i 90000mil zaczęły się problemy najpierw automatyczna skrzynia zaczęła niezbyt łagodnie przełączać i przetrzymywać na niższych biegach( skrzynia GM), później
pojawiły się skrzypienia deski rozdzielczej, wymiana całej maglownicy bo miała duże luzy oraz skóra na fotelu kierowcy popękała i wytarła się lekko na boku ale najgorsze było jak na liczniku wybiło 100000mil, napęd tną tył przestał działać (tym dziwniejsze bo samochód dołączał tył automatycznie tylko w czasie uslślizgu kół przednich), trzeba było czekać drogie na części z Szwecji ($2400). Dobry samochód ale na maksymalnie 2-3 i 60000mil. Nie polecam. Znacznie lepszym wyborem jest mercedes ML( jedyny minus to rdza ale dopiero w samochodach powyżej 12lat).
12 lut 18:48 | ocena: 62%
Liczba głosów:13
38%
62%
Link do tego komentarza:
No photo
~Aggie :
Z własnego doświadczenia wiem ze Volvo nie jest takie wspaniałe. Jakość jest nie najlepsza. Skóry lubią pękać, zawieszenie i układ kierowniczy dość szybko łapie luzy a napęd 4x4 jest delikatny. Nie mówię ze to najgorsze auto ale inne marki premium jak np. Mercedes są znacznie żywotniejsze. Plusbdla Volvo ze jest taki innny i dość wygodny ale ta jakość !
17 lut 16:21 | ocena: 50%
Liczba głosów:10
50%
50%
Link do tego komentarza:
No photo
~Quattros :
A co powiecie na temat BMW X5 od 2015 oraz Mercedes ML od 2015? Oba w benzynie? BMW ma niestety turbo! I to do mnie nie przemawia ale podobno w tej benzynie jest trwałe. Inne SUV tej klasy maja 4 cylindry albo są brzytkie(kwestia gustu) i kiepsko wykończone. Napiszcie jakieś Wasze opinie.
12 lut 19:40 | ocena: 67%
Liczba głosów:3
67%
33%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~redakcja Użytkownik anonimowy
~redakcja :
No photo ~redakcja Użytkownik anonimowy
Wasiaste POLONUSY zapraszamy do komentowania, dzielenia sie wasza bogata wiedza bazowana na autach 15+
12 lut 22:28 | ocena: 55%
Liczba głosów:11
45%
55%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~sed Użytkownik anonimowy
~sed
No photo ~sed Użytkownik anonimowy
do ~Quattros :
12 lut 19:40 użytkownik ~Quattros napisał
A co powiecie na temat BMW X5 od 2015 oraz Mercedes ML od 2015? Oba w benzynie? BMW ma niestety turbo! I to do mnie nie przemawia ale podobno w tej benzynie jest trwałe. Inne SUV tej klasy maja 4 cylindry albo są brzytkie(kwestia gustu) i kiepsko wykończo
Witam. Ja planuje zakup GLE coupe z 3.0 litrowa benzyna od AMG. Juz bylem na jedzie probnej. Jest rewelacja. Wykonczenie , praca silnika super. Co do X5 kwestia gustu. Tez swietny samochod. Troche inna filozofia projektowania. Srodek wydaje sie troche bardziej nowoczesny.
12 lut 22:32 | ocena: 60%
Liczba głosów:5
60%
40%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~czesio Użytkownik anonimowy
~czesio :
No photo ~czesio Użytkownik anonimowy
Głowy nie urywa.
16 lut 10:14 | ocena: 50%
Liczba głosów:8
50%
50%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Artur Użytkownik anonimowy
~Artur :
Okazuje się że Chińczycy potrafią robić dobre auta
12 lut 16:45 | ocena: 67%
Liczba głosów:21
33%
67%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~daniel Użytkownik anonimowy
~daniel :
No photo ~daniel Użytkownik anonimowy
jezdzilbym takim po Europie !
18 lut 20:56 | ocena: 100%
Liczba głosów:2
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~crazywelder Użytkownik anonimowy
~crazywelder :
No photo ~crazywelder Użytkownik anonimowy
czytam porównania i chciałbym zapytać kto z osób wypowiadających się tu miał okazję porównać Volvo z konkurencją??? Otóż mam s60 w najdroższej wersji z silnikiem 2D 180 koni taki sam model jak jest pokazowy na bilbordach volvo niebieski z kremowymi skórami...Pewnego dnia przyjechał do mnie kolega maniak samochodów, ale przyjechał bmw3 i też niebieski z kremowymi skórami, tyle że jego bmw ma 3L diesla. Do rzeczy: spasowanie elementów w bmw niestety dramatyczne, zastanawialiśmy się czy moze przez to bmw chwali się teraz modelem4 ale jeżeli ktoś złapie za kokpit przedni, za cała konsolę sirodkową lub za uchwyty w drzwiach to się idzie przerazić, jakość wykonania w obecnej 3 wogóle nie pasuje do s60, wielkość wnetrza to następny temat, 3 jest o wiele mniejsza od s 60 i tu mi przychodzi we wnętrzu to wielkość jest porównywalna do bmw5 jeździłem najnowszym modelem 5 i wielkością to zdecydowanie bym porównywał te modele, co do komfortu jazdy to się nie wypowiem bo jako że miałem kiedyś 5 to od obecnej oczekiwałem znacznie więcej, byłem tak zawiedziony że zrezygnowałem z zakupu 5 choć bardzo mi się podoba obecny model, uważam że obecne porównania nijak się mają do rzeczywistości że dziennikarze tak często porównają s 60 do bmw 3 to dwa różne światy komfortu, choć cenowo podobne... to dobrze wyposarzone osiągaja ceny większych braci. Przed wypowiedzeniem się polecam chocby wybrać się na giełdę lub do komisu i porównać jakość spasowania wielkość wnętrza itp, 3-5 latki będą mieć bardzo zbliżone przebiegi więc łatwo porównać. Pozdrawiam
26 paź 12:59 | ocena: 100%
Liczba głosów:1
0%
100%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~K.Ł Użytkownik anonimowy
~K.Ł :
No photo ~K.Ł Użytkownik anonimowy
Po 23 0000 km awaria zaworu egz ,wymiana bagatela 2.5tyś.
19 sie 22:43
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Golun Użytkownik anonimowy
~Golun :
No photo ~Golun Użytkownik anonimowy
Mam xc60 190km 90tys żadnej usterki!!!
22 cze 21:51
0%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Marcin2 Użytkownik anonimowy
~Marcin2 :
No photo ~Marcin2 Użytkownik anonimowy
Jak Panowie oceniają czujnik deszczu? Moim zdaniem działa bardzo słabo.
20 maja 21:38
0%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~marcin2 Użytkownik anonimowy
~marcin2 :
Czy wie ktoś dlaczego jedne xc60 mają pomarańczowe światełka w przednich lampach a drugie nie? Jest to opcja?
20 maja 21:22
0%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
~marcin2
do ~marcin:
No photo ~marcin Użytkownik anonimowy
18 maja 22:23 użytkownik ~marcin napisał
Mam XC60 d3 z 2015. Też wybrałem komfortowe zawieszenie i faktycznie spodziewałem się lepszego tłumienia. Nawet prosiłem salon o pełną specyfikację żeby sprawdzić czy ktoś się nie pomylił ;)

40k na liczniku - poki co 0 awarii
Też byłem zaskoczony twardością ;) Tylko ja nie mam komfortowego zawieszenia i mam założone 20 calowe felgi...
20 maja 21:19
0%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
~marcin :
Mam XC60 d3 z 2015. Też wybrałem komfortowe zawieszenie i faktycznie spodziewałem się lepszego tłumienia. Nawet prosiłem salon o pełną specyfikację żeby sprawdzić czy ktoś się nie pomylił ;)

40k na liczniku - poki co 0 awarii
18 maja 22:23
0%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~typowyjanusz Użytkownik anonimowy
~typowyjanusz :
No photo ~typowyjanusz Użytkownik anonimowy
Posiadam Volvo XC60 2013 rok, po FL, D5 2,4L 215km w wersji summum. Auto ma 125k przebiegu. Przez ten czas wymieniłem pasek alternatora w aso za 250zł ktory pękł przy 110k km i żarówke swiatla stop za 7zł. Serwis przy 90k kosztował ok 5tys, wymienione zostały klocki i tarcze i coś w zawieszeniu. Jezdzac głownie po warszawie srednio pali 8,2l/100. Komfort resorowania moglby byc wiekszy, zawieszenie jest dosc sztywne, jest mniej komfortowe niż w dobrym aucie klasy D. Ale jakby było bardziej auto by sie za bardzo przechylało na zakretach. Taka cecha suv-ów. Jedynym rozwiazaniem jest pneumatyka, bo adaptacyjne amortyzatory nie rozwiazuja problemu. Super auto, polecam. Nastepne tez na pewno volvo lub alfa stelvio. Volvo daje ogromne poczucie bezpieczenstwa, nie wiem jak to okreslic lepiej ale czuje sie w nim bezpiecznie (xc 60 swietna widocnosc do przodu i na boki, lepsza niz xc90)
18 maja 00:06 | ocena: 100%
0%
100%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~idYViIfizTVX Użytkownik anonimowy
~idYViIfizTVX :
No photo ~idYViIfizTVX Użytkownik anonimowy
Way to use the internet to help people solve prsloemb!
8 kwi 13:42
0%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Gentleman Użytkownik anonimowy
~Gentleman :
No photo ~Gentleman Użytkownik anonimowy
Przepraszam gdzie mogę znaleźć cały ranking??
22 mar 23:54
0%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Kierowca XC60 Użytkownik anonimowy
~Kierowca XC60 :
No photo ~Kierowca XC60 Użytkownik anonimowy
Mam XC60 D4 (2,4 L) AWD + POLESTAR co sumarycznie odpowiada D5 i średnie spalanie na poziomie 8L/100km. Nie wiem jaki sens ma w tym przypadku tzw. downsizng. Na razie 70 tys od nowości na budziku, ale nie mam się czego przyczepić. Po 3 latach nadal wsiadam do auta z radością :)
18 mar 09:37 | ocena: 100%
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Rzecznik Volvo Użytkownik anonimowy
~Rzecznik Volvo
No photo ~Rzecznik Volvo Użytkownik anonimowy
do ~Artur :
12 lut 16:45 użytkownik ~Artur napisał
Okazuje się że Chińczycy potrafią robić dobre auta
Model XC60 zaprojektowany został przez Larsa Blenwalla, który jest Szwedem.
18 lut 23:03 | ocena: 100%
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~lukas Użytkownik anonimowy
~lukas :
No photo ~lukas Użytkownik anonimowy
Polecam Volvo XC60 po 2012 miałem 2013 po lifcie z 2,4 diesel D4, D5 mnie auto zaskoczyło jako pierwszy SUV, (poprzednio A4) dobre zawieszenie, elastyczność, prowadzenie stabilne bez ESP są też wady szumy przy lewym lusterku, plus ząbkowanie opon po 60000km. A TERAZ NAJLEPSZE przez 150000km jedna awaria USTERKA nieszczelna chłodnica wody( może to kamień może wada materiału) tak auto bez uwag żadnych akcji serwisowych, przegląd co 30000km-1050pln co 60000km -1900pln a klocki idę na rekord 155000km pierwsza wymiana ( MANUAL) ps. Silniki D4/5 lub VEA lubią chip tuning na 235-255 PS !!!!
18 lut 08:42 | ocena: 50%
Liczba głosów:4
50%
50%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Gax Użytkownik anonimowy
~Gax
No photo ~Gax Użytkownik anonimowy
do ~bart:
16 lut 10:33 użytkownik ~bart napisał
Wow, a gdzie wpisy typu: "2.0 dizel 190KM? Rozsypie się po 30tys!", "ponad 90KM z 1 litra poj. - tylko frajer to kupuje", "dobrze że ma duży bagażnik, bo trza przewozić silnik na zapas". Pytam więc nadwornych hejterów: dlaczego tak mocny diesel (z bardzo
Dlatego Panie Szanowny bo hejtowane są tylko wybrane marki a inne są tylko hołubione.
17 lut 07:53 | ocena: 100%
100%
0%
Link do tego komentarza:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Onet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.