CENY PALIW
Pb95Pb98ONLPG
Najtaniej4.454.634.142.05
Średnio4.694.854.602.22
Najdrożej4.995.094.942.38
Volvo XC60 D4 - może świecić przykładem!

Komentarze (14)

Napisz komentarz
No photo
No photo ~R Użytkownik anonimowy
~R :
No photo ~R Użytkownik anonimowy
Brawo...a mercedes rdzewieje.. w bmw tloki pekaja itd...a do audi powinni dawac beczke oleju gratis..
12 lut 16:39 | ocena: 100%
Liczba głosów:14
100%
0%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Quattros Użytkownik anonimowy
~Quattros :
7 lat temu mialem odczynienia z Volvo xc90 3.2 2005 benzyna(mieszkam w USA). Samochód pojemny, sęsownie zaprojektowany nawet ale po 4-5 latach i 90000mil zaczęły się problemy najpierw automatyczna skrzynia zaczęła niezbyt łagodnie przełączać i przetrzymywać na niższych biegach( skrzynia GM), później
pojawiły się skrzypienia deski rozdzielczej, wymiana całej maglownicy bo miała duże luzy oraz skóra na fotelu kierowcy popękała i wytarła się lekko na boku ale najgorsze było jak na liczniku wybiło 100000mil, napęd tną tył przestał działać (tym dziwniejsze bo samochód dołączał tył automatycznie tylko w czasie uslślizgu kół przednich), trzeba było czekać drogie na części z Szwecji ($2400). Dobry samochód ale na maksymalnie 2-3 i 60000mil. Nie polecam. Znacznie lepszym wyborem jest mercedes ML( jedyny minus to rdza ale dopiero w samochodach powyżej 12lat).
12 lut 18:48 | ocena: 60%
Liczba głosów:10
40%
60%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~bart Użytkownik anonimowy
~bart :
Wow, a gdzie wpisy typu: "2.0 dizel 190KM? Rozsypie się po 30tys!", "ponad 90KM z 1 litra poj. - tylko frajer to kupuje", "dobrze że ma duży bagażnik, bo trza przewozić silnik na zapas". Pytam więc nadwornych hejterów: dlaczego tak mocny diesel (z bardzo dużym ciśnieniem doładowania, droższymi wtryskami, kołem 2-masowym etc.) nie jest krytykowany, a benzynowe turbo o podobnym stosunku mocy do pojemności powodują wypływ hektolitrów jadu???
16 lut 10:33 | ocena: 63%
Liczba głosów:8
38%
63%
| odpowiedzi: 1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Aggie Użytkownik anonimowy
~Aggie :
Z własnego doświadczenia wiem ze Volvo nie jest takie wspaniałe. Jakość jest nie najlepsza. Skóry lubią pękać, zawieszenie i układ kierowniczy dość szybko łapie luzy a napęd 4x4 jest delikatny. Nie mówię ze to najgorsze auto ale inne marki premium jak np. Mercedes są znacznie żywotniejsze. Plusbdla Volvo ze jest taki innny i dość wygodny ale ta jakość !
17 lut 16:21 | ocena: 60%
Liczba głosów:5
60%
40%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Znudzony Użytkownik anonimowy
~Znudzony
No photo ~Znudzony Użytkownik anonimowy
do ~Aggie:
17 lut 16:21 użytkownik ~Aggie napisał
Z własnego doświadczenia wiem ze Volvo nie jest takie wspaniałe. Jakość jest nie najlepsza. Skóry lubią pękać, zawieszenie i układ kierowniczy dość szybko łapie luzy a napęd 4x4 jest delikatny. Nie mówię ze to najgorsze auto ale inne marki premium jak np.
Z tą jakością Mercedesa to bym się nie rozpędzał... jakiś czas temu zastanawiałem się nad ML. Cena niewiele wyższa niż XC60 z tego samego roku. Poczytałem fora użytkowników i zrozumiałem dlaczego samochód, który nowy kosztował 350tys. można kupić po 6 latach za 85tys. Jakość delikatnie mówiąc nie powala, w przeciwieństwie do kosztów serwisowania..
17 lut 17:30 | ocena: 80%
Liczba głosów:5
80%
20%
Link do tego komentarza:
No photo
~Quattros :
A co powiecie na temat BMW X5 od 2015 oraz Mercedes ML od 2015? Oba w benzynie? BMW ma niestety turbo! I to do mnie nie przemawia ale podobno w tej benzynie jest trwałe. Inne SUV tej klasy maja 4 cylindry albo są brzytkie(kwestia gustu) i kiepsko wykończone. Napiszcie jakieś Wasze opinie.
12 lut 19:40 | ocena: 67%
Liczba głosów:3
67%
33%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~redakcja Użytkownik anonimowy
~redakcja :
No photo ~redakcja Użytkownik anonimowy
Wasiaste POLONUSY zapraszamy do komentowania, dzielenia sie wasza bogata wiedza bazowana na autach 15+
12 lut 22:28 | ocena: 55%
Liczba głosów:11
45%
55%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~czesio Użytkownik anonimowy
~czesio :
No photo ~czesio Użytkownik anonimowy
Głowy nie urywa.
16 lut 10:14 | ocena: 50%
Liczba głosów:6
50%
50%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Artur Użytkownik anonimowy
~Artur :
Okazuje się że Chińczycy potrafią robić dobre auta
12 lut 16:45 | ocena: 64%
Liczba głosów:14
36%
64%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Rzecznik Volvo Użytkownik anonimowy
~Rzecznik Volvo
No photo ~Rzecznik Volvo Użytkownik anonimowy
do ~Artur :
12 lut 16:45 użytkownik ~Artur napisał
Okazuje się że Chińczycy potrafią robić dobre auta
Model XC60 zaprojektowany został przez Larsa Blenwalla, który jest Szwedem.
18 lut 23:03
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~daniel Użytkownik anonimowy
~daniel :
No photo ~daniel Użytkownik anonimowy
jezdzilbym takim po Europie !
18 lut 20:56 | ocena: 100%
Liczba głosów:1
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~lukas Użytkownik anonimowy
~lukas :
No photo ~lukas Użytkownik anonimowy
Polecam Volvo XC60 po 2012 miałem 2013 po lifcie z 2,4 diesel D4, D5 mnie auto zaskoczyło jako pierwszy SUV, (poprzednio A4) dobre zawieszenie, elastyczność, prowadzenie stabilne bez ESP są też wady szumy przy lewym lusterku, plus ząbkowanie opon po 60000km. A TERAZ NAJLEPSZE przez 150000km jedna awaria USTERKA nieszczelna chłodnica wody( może to kamień może wada materiału) tak auto bez uwag żadnych akcji serwisowych, przegląd co 30000km-1050pln co 60000km -1900pln a klocki idę na rekord 155000km pierwsza wymiana ( MANUAL) ps. Silniki D4/5 lub VEA lubią chip tuning na 235-255 PS !!!!
18 lut 08:42 | ocena: 50%
Liczba głosów:4
50%
50%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Gax Użytkownik anonimowy
~Gax
No photo ~Gax Użytkownik anonimowy
do ~bart:
16 lut 10:33 użytkownik ~bart napisał
Wow, a gdzie wpisy typu: "2.0 dizel 190KM? Rozsypie się po 30tys!", "ponad 90KM z 1 litra poj. - tylko frajer to kupuje", "dobrze że ma duży bagażnik, bo trza przewozić silnik na zapas". Pytam więc nadwornych hejterów: dlaczego tak mocny diesel (z bardzo
Dlatego Panie Szanowny bo hejtowane są tylko wybrane marki a inne są tylko hołubione.
17 lut 07:53 | ocena: 100%
Liczba głosów:1
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~sed Użytkownik anonimowy
~sed
No photo ~sed Użytkownik anonimowy
do ~Quattros :
12 lut 19:40 użytkownik ~Quattros napisał
A co powiecie na temat BMW X5 od 2015 oraz Mercedes ML od 2015? Oba w benzynie? BMW ma niestety turbo! I to do mnie nie przemawia ale podobno w tej benzynie jest trwałe. Inne SUV tej klasy maja 4 cylindry albo są brzytkie(kwestia gustu) i kiepsko wykończo
Witam. Ja planuje zakup GLE coupe z 3.0 litrowa benzyna od AMG. Juz bylem na jedzie probnej. Jest rewelacja. Wykonczenie , praca silnika super. Co do X5 kwestia gustu. Tez swietny samochod. Troche inna filozofia projektowania. Srodek wydaje sie troche bardziej nowoczesny.
12 lut 22:32 | ocena: 100%
Liczba głosów:2
100%
0%
Link do tego komentarza:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Onet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.