Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Radzimy jak kupić dobry samochód używany

14 wrz 16 10:45

Książka „Jak kupić dobry samochód używany” to nasza nowa publikacja poruszająca wszystkie zagadnienia związane z zakupem samochodu używanego

Udostępnij
0
Skomentuj
ksiazka okladka I ksiazka okladka I Foto: Auto Świat

Analizujemy rynek, doradzamy gdzie i od kogo kupić auto używane, jak finansować jego zakup i czy ma to być samochód młodszy, w średnim wieku czy starszy. Poza tym, pokazujemy jak rozpoznać auta powypadkowe, popowodziowe i z dużym przebiegiem, podpowiadamy jakie triki stosują nieuczciwi handlarze, przedstawiamy wady i zalety diesli, benzyniaków, a także instalacji LPG.

Prezentujemy ciekawe propozycje samochodów z różnych klas w cenie od 5 do 30 tys. zł. Z naszej publikacji dowiecie się też, jak poprawnie napisać umowę i o jakich formalnościach po zakupie trzeba pamiętać. Łącznie 96 stron wypełnionych poradami i recenzjami napisanymi w sposób prosty i przystępny.

Publikacja dostępna jest od 14 września. Cena: 14,99 zł. Publikacja dostępna jest od 14 września. Cena: 14,99 zł. Foto: Auto Świat

Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z treścią niniejszej książki Czytelnicy poczują się pewniej podczas kupowania używanego auta, pewniej na tyle, że nie zawierzą tłumaczeniom zawodowych handlarzy, profesjonalnie wmawiających klientom, że usterka nie jest usterką, a ślad po wypadku to tylko pozostałość po zaprawce lakierniczej.

Zresztą charakterystyczną cechą bardzo wielu używanych samochodów jest to, że rzeczywiście mają za sobą niegroźne stłuczki, tyle że w trakcie naprawy najtańszym możliwym kosztem zostały doprowadzone do stanu używalności w naprawdę tak skandaliczny sposób, że... można je sprzedać, ale cieszyć się bezproblemową jazdą przez lata nie sposób.

Oprócz porad dotyczących zakupu używanego auta i oceny jego stanu technicznego prezentujemy ciekawe propozycje samochodów z różnych klas i w różnej cenie. Podpowiadamy też, jak poprawnie napisać umowę i o jakich formalnościach po zakupie trzeba pamiętać.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: A w nim: Wskazujemy auta, które nie są odporne na korozję oraz co psuje się w elektronice samochodów. Sprawdzamy też kto produkuje trwalsze diesle, BMW czy VW? Oceniamy czy warto założyć instalację LPG i czy opłaca się regenerować amortyzatory ze zmiennym tłumieniem.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej