Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Łoś zatrzymał policyjny radiowóz

20 wrz, 10:49

Scena jak z filmu, ale to wydarzyło się naprawdę. Nieoczekiwanie na jednej z ulic Włocławka przed policyjnym radiowozem pojawił się okazały łoś, który spokojnie przeszedł na drugą stronę jezdni

Udostępnij
0
Skomentuj
Łoś na drodze Łoś na drodze Foto: Policja Włocławek / Auto Świat

Tym razem policjanci zapobiegli kolizji, ale zwierzęta leśne coraz częściej pojawiają się w terenie zabudowanym, zwłaszcza, gdy znajduje się w okolicach miejskich kompleksów leśnych. Często przez drogę przebiega stado dzików, sarny i łoś nie jest tu wyjątkiem.

Policja apeluje do kierowców, by w takich okolicach zachowali szczególną ostrożność, zwłaszcza w miejscach wędrówek leśnych zwierząt.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 38/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. nowa Octavia i inne nowości Skody; pierwsze jazdy Fiatem 500X z silnikiem z Polski i Lexusem UX; narodziny marki Vinfast; porównanie kompaktów z benzyniakami turbo; czyszczenie wtryskiwaczy; niebezpieczne pojazdy elektryczne; VW Golf VII z drugiej ręki; Top 5 - używane auta sportowe; dodatek specjalny "Telefon w aucie".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej