Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Mini - w stałym kontakcie z technologią

System MINI Connected należy do najbardziej innowacyjnych rozwiązań wśród samochodowych multimediów. Poznajcie jego rozbudowane funkcje

Udostępnij
0
Skomentuj

MINI jest multimedialnym pionierem swojego segmentu. Już w 2002 r. można było w nim zamówić fabryczny system nawigacyjny, wówczas jeszcze będący ekstrawagancją nawet w droższych autach. Dziś elektroniczny pilot w MINI pozostaje jednym z najlepszych na rynku, ale pokładowy system inforozrywki potrafi o wiele więcej. MINI Connected – jak nazwa wskazuje – opiera się na stałej łączności z siecią.

Ciągła wymiana danych pozwala np. aktualizować informacje o ruchu w czasie rzeczywistym. Dzięki temu system nawigacyjny potrafi omijać korki i obliczać czas dojazdu do celu z uwzględnieniem natężenia ruchu. Jeżeli zaplanujemy podróż przy użyciu aplikacji MINI Connected na smartfonie, samochód przypomni nam, byśmy wyruszyli w porę i nie spóźnili się np. na umówione spotkanie (które możemy mu udostępnić z naszego kalendarza).

Zdalnie, na telefonie lub zegarku, można też podejrzeć, czy mamy wystarczająco paliwa na planowaną podróż, wstępnie schłodzić lub podgrzać kabinę, otworzyć zamki, a po dotarciu na miejsce – skontrolować dane z komputera pokładowego. Zapominalscy docenią funkcję MINI FindMate, która dzięki bluetoothowym nadajnikom pozwala znakować ważne przedmioty (np. aktówkę), lokalizować je i zapisać na liście rzeczy do zabrania na spotkanie. Aplikacja pomoże też namierzyć zaparkowane auto – nie tylko na mapie, lecz także przez krótkie włączenie klaksonu i świateł. Łatwiej stawić czoła napiętemu grafikowi dnia, gdy samochód wspiera nas w punktualnym i sprawnym przemieszczaniu.

Jeszcze przyjemniej, gdy potrafi umilić czas w drodze odpowiednią muzyką lub audiobookiem. MINI może się pochwalić bezprzewodową integracją Spotify. Nie trzeba sięgać po telefon, żeby przeglądać zapisane na swoim profilu piosenki – można to zrobić wygodnie na centralnym ekranie. Wszystko i tak przyćmiewa usługa MINI Concierge. To dostępna całą dobę infolinia, na której uzyskamy np. rekomendację otwartej do późna restauracji w miejscu docelowym lub pomoc w rezerwacji noclegu.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 38/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. nowa Octavia i inne nowości Skody; pierwsze jazdy Fiatem 500X z silnikiem z Polski i Lexusem UX; narodziny marki Vinfast; porównanie kompaktów z benzyniakami turbo; czyszczenie wtryskiwaczy; niebezpieczne pojazdy elektryczne; VW Golf VII z drugiej ręki; Top 5 - używane auta sportowe; dodatek specjalny "Telefon w aucie".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej
Foto: Materiał powstał przy współpracy z marką Mini

Mini - w stałym kontakcie z technologią

System MINI Connected należy do najbardziej innowacyjnych rozwiązań wśród samochodowych multimediów. Poznajcie jego rozbudowane funkcje.

Foto: Materiał powstał przy współpracy z marką Mini

Foto: Materiał powstał przy współpracy z marką Mini

Foto: Materiał powstał przy współpracy z marką Mini

Foto: Materiał powstał przy współpracy z marką Mini

Foto: Materiał powstał przy współpracy z marką Mini

Mini - w stałym kontakcie z technologią (slajd 1 z 6)

Reklamy
Koniec bloku reklamowego