Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Nowy, odmieniony Auto Świat już w kioskach!

25 sie 14 13:32

Jeszcze więcej informacji, jeszcze bardziej szczegółowe opisy, a wszystko w zupełnie nowym wydaniu i za te same pieniądze. Nowy, odmieniony Auto Świat jest już w kioskach!

Udostępnij
0
Skomentuj
Nowy AS Nowy AS Foto: Auto Świat / Auto Świat

Kilka miesięcy temu zmieniliśmy wizerunek naszej strony internetowej – oceniliście ją bardzo pozytywnie. Teraz przyszedł czas na wersję papierową. Zdecydowaliśmy się na dość radykalne zmiany, które – mamy nadzieję – przypadną Wam do gustu. Stawiamy na większą liczbę informacji, testów i porad ważnych dla wszystkich kierowców.

Chcemy je Wam przekazać inaczej niż do tej pory i inaczej, niż robią to pozostałe pisma motoryzacyjne – o ile oczywiście nie zaczną kopiować naszych pomysłów. Nadal będziemy publikować zdjęcia samochodów, do których mamy wyłączny dostęp, i jako pierwsi pokażemy je naszym Czytelnikom.

Redakcyjne testy będą zawierały pomiary wszystkich najważniejszych osiągów i parametrów auta. Na pewno pozwolą Wam zweryfikować, ile jest prawdy w reklamowych folderach producentów, i pomogą wybrać najlepszy samochód. Pomożemy też kierowcom rozwiązywać inne problemy – zarówno serwisowe, techniczne, jak i związane z prawem o ruchu drogowym lub policją.

Doradzimy także, jaki samochód używany wybrać w różnych przedziałach wiekowych i cenowych. Jak w całej swej blisko 20-letniej historii, „Auto Świat” nadal chce pozostać przyjacielem kierowcy.

Życzymy miłej lektury i czekamy na Wasze opinie.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 19/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. pierwsza jazda prototypem BMW serii 8, Suzuki Swift Sport i nowym Mercedesem Klasy G; Nissan Micra kontra Volkswagen Polo; testy BMW i3s, Audi A7 i Mitsubishi Space Star; instalacja LPG w hybrydzie i zasilanie gazem ziemnym; pierwszeństwo w ruchu drogowym; pierwszy test Ferrari 488 Pista; wizyta w fabryce FCA w Tychach; dodatek "Używane ekstra".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej