Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Alkomaty taniej nawet o 98 proc!

4 gru 17 17:13

Wieczorem impreza, potem krótki sen a rano zawsze to samo pytanie – czy mogę już prowadzić auto? Niby samopoczucie nie najgorsze, a jednak niepewność pozostaje. Po co ryzykować? Wystarczy kupić osobisty alkomat. Wybraliśmy 10 urządzeń z największymi promocjami.

Udostępnij
0
Skomentuj
Kiedy alkomat się myli? Kiedy alkomat się myli? Foto: Auto Świat

Alkotest everActive – taniej nawet o 93 proc.

Zestaw trzech jednorazowych testów. Przebadany laboratoryjnie pod kątem dokładności pomiaru. Skala 0,0, 0,2 i 0,5 umieszczona bezpośrednio na urządzeniu. Zestaw zawiera balonik ułatwiający pomiar. Odczyt wyniku możliwy po ok. 4 minutach. Sprawdź cenę!

CA-2000 – taniej nawet o 92 proc.

Renomowany alkomat o dużym zakresie pomiaru – do 4 promili i dokładności do 0.1 promila. Osiąga gotowość po 20 sekundach, a pomiar trwa jedynie 3 sekundy. Kolejny test można wykonać już po kolejnych 20 sekundach. W zestawie otrzymamy etui, zasilacz samochodowy, baterię oraz 5 ustników wielokrotnego użytku. Sprawdź cenę!

Alcofind DA-3000 – taniej nawet o 90 proc.

Kompaktowy tester o zakresie 4 promili. Jest gotowy do użycia po 20 sekundach, a pomiar trwa 5 sekund. Zasilany przez dwie baterie AAA. Wymaga kalibracji co 200-300 testów. Sprawdź cenę!

DaTech DA-5000 – taniej nawet o 87 proc.

Zakres jego pomiaru to 4 promile z dokładnością do 0.1. W zestawie otrzymujemy 6 ustników oraz dwie baterie. Wyświetla wyniki do dwóch miejsc po przecinku. Sprawdź cenę!

Sentech DA-3000 – taniej nawet o 77 proc.

Alkomat ten ma blokadę przed kolejnym pomiarem, zanim nie oczyści się z oparów alkoholu. Gotowość osiąga po 20 sekundach, pomiar trwa 5 sekund. W zestawie otrzymujemy dwie baterie, a sam alkomat poinformuje nas o niskim poziomie energii. Policzy on także liczbę pomiarów oraz automatycznie wyłączy się. Sprawdź cenę!

Promiler iBlow – taniej nawet o 77 proc.

Tego typu alkomat jest dobrze znany kierowcom. To bezdotykowy alkomat, skonstruowany dla służb mundurowych. Poinformuje o zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu lub w naszym otoczeniu (np. we wnętrzu samochodu) za pomocą diody – czerwonej lub zielonej.Dokładność pomiaru to 0.01 promila. Pomiar trwa 4 sekundy. Sprawdź cenę!

DA-8100 – taniej nawet o 75 proc.

Alkomat o zakresie pracy do 5 promili z dokładnością do 0.05 promila. Pomiar trwa 10 sekund, a sprzęt jest gotowy do pracy już po 18 sekundach. Na kolejny pomiar pozwoli dopiero wtedy, gdy wysyci się z oparów alkoholu. Wymaga kalibracji, bateria wytrzyma ok. 1500 testów. Sprawdź cenę!

Sentech AL-7000 – taniej nawet o 68 proc.

Bardzo precyzyjne urządzenie – dokładność podanego wyniku to 0.001 promila w zakresie 0-4 promile. Ma wymienny moduł czujnika, dzięki czemu po ok. 300 pomiarach wystarczy kupić sam prekalibrowany moduł, nie zaś nowe urządzenie. Urządzenie skontruluje także poprawność wykonania pomiaru, a w jego wnętrzu mieści się pojemnik na dwa ustniki. Sprawdź cenę!

Poleć
Udostępnij
0

Polecamy:

gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: A w nim: Wskazujemy auta, które nie są odporne na korozję oraz co psuje się w elektronice samochodów. Sprawdzamy też kto produkuje trwalsze diesle, BMW czy VW? Oceniamy czy warto założyć instalację LPG i czy opłaca się regenerować amortyzatory ze zmiennym tłumieniem.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej