Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Katalog 2017 - auta używane do 30 tys. zł

19 wrz 17 14:30

Już od kilku lat najchętniej wybierane i najczęściej kupowane samochody używane pochodzą z przedziału od 15 do 25 tys. zł.

Udostępnij
0
Skomentuj
Auto Świat - Katalog 2017 - Auta używane Auto Świat - Katalog 2017 - Auta używane Foto: Auto Świat / Auto Świat

W ostatnim czasie widać też wyraźny wzrost zainteresowania nieco tańszymi pojazdami, za 5-15 tys. zł, na co bez wątpienia wpłynął program 500+. A skoro jest popyt, to wzrasta podaż. Rynek wtórny wypełniają więc az po brzegi auta do 30 tys. zł, które pochodzą z różnych klas, mają różny charakter, są w różnym wieku i stanie. Jak w tym gąszczu ofert się połapać? Który samochód i w jakiej wersji będzie najlepszym wyborem? Na co zwrócić uwagę podczas oględzin?

Na te i wiele innych pytań odpowiada nasz katalog. Znajdziecie w nim przydatne porady, pomocne nie tylko podczas zakupu auta z drugiej ręki, lecz także w czasie samego wyboru. Dlatego wytypowaliśmy najciekawsze samochody i przyporządkowaliśmy je do trzech kategorii cenowych: do 10 tys. zł, 10-20 i 20-30 tys. zł. Dzięki temu możecie też sprawdzić, które auta kupi się za te same pieniądze.

W katalogu znajdziecie również rankingi, w których szukamy najpakowniejszych aut z trzech klas, a także test opon zimowych w popularnym rozmiarze 205/55R 16.

Łącznie blisko 130 zapełnionych przydatnymi poradami, recenzjami i testami.

 Foto: Auto Świat / Auto Świat

Auto Świat – Auta używane – Katalog 2017 w sprzedaży od 18 września 2017 r.

Życzymy miłej lektury!

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: A w nim: Wskazujemy auta, które nie są odporne na korozję oraz co psuje się w elektronice samochodów. Sprawdzamy też kto produkuje trwalsze diesle, BMW czy VW? Oceniamy czy warto założyć instalację LPG i czy opłaca się regenerować amortyzatory ze zmiennym tłumieniem.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej