Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Konkurs - Pokaż jak przygotowujesz samochód do zimy

16 lis 15 14:09

Prędzej czy późnej temperatura spadnie poniżej zera, a na polskich drogach królować będą pługosolarki. Na takie warunki trzeba być przygotowanym!

Udostępnij
0
Skomentuj
Konkurs - Pokaż jak przygotowujesz samochód do zimy Konkurs - Pokaż jak przygotowujesz samochód do zimy Foto: Archiwum / Auto Świat

Do wygrania 10 atrakcyjnych zestawów kosmetyków i akcesoriów samochodowych firmy Amtra. Zadanie konkursowe nie jest trudne, ale musicie się wykazać oryginlanością i pomysłowością!

Jak przygotowujecie swoje auto przed zimą? Na adres e-mail: konkurs@auto-swiat.pl wyślijcie zdjęcie z krótkim opisem, które najlepiej zobrazują to zagadnienie. Na zgłoszenia czekamy do 29 listopada. 30 listopada zaprezentujemy laureatów. Do dzieła!

Do wygrania 10 zestawów:

- Zimowy Płyn do Spryskiwaczy

- Odmrażacz do szyb

- Odmrażacz do zamków

- Silikon do uszczelek

- Antypara

- Kokpit Arctic

- Ściereczki do kokpitu błyszczące

- Ściereczki do szyb

- Gabka do szyb

- Szczotko-skrobaczka 65 cm

- Samochodowa osłona przeciwszronowa

Wyniki konkursu:

- bart1992

- kacperzygadlewicz

- zjawa90

- tomekwazny26

- artur86-21

- mwasilewski95

- lajnejdzii

- lprezidente

- spolem

- krzysztof.bornowski

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: A w nim: Wskazujemy auta, które nie są odporne na korozję oraz co psuje się w elektronice samochodów. Sprawdzamy też kto produkuje trwalsze diesle, BMW czy VW? Oceniamy czy warto założyć instalację LPG i czy opłaca się regenerować amortyzatory ze zmiennym tłumieniem.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej