Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Lokalizatory GPS: sprawdź gdzie jest twoje auto

2 lut, 08:00

Chociaż mogą wydawać się zbędnym wydatkiem, to jednak lokalizatory GPS mogą być użyteczne. Dzięki nim możemy dokładnie wiedzieć, gdzie znajduje się nasze auto. Przyda nam się to na wypadek kradzieży samochodu lub pożyczenia samochodu naszemu dziecku

Udostępnij
0
Skomentuj
lokalizatory gps lokalizatory gps Foto: Auto Świat

O ile w przypadku kradzieży samochodu lokalizatory GPS mogą być nie do końca skuteczne, o tyle w przypadku, gdy nasze dziecko bierze od nas samochód, wtedy lokalizator ma sens. Urządzenia te są na przykład z powodzeniem wykorzystywane w samochodach zastępczych jakie dostajemy od ubezpieczyciela.

Lokalizatory GPS

notiOne NTO-1

Urządzenie notione wraz z dedykowaną aplikacją, to rozwiązanie, pozwalające na określenie miejsca, w którym aktualnie znajduje się to czego potrzebujesz. Notione to niewielki lokalizator oparty na technologii bluetooth, dzięki któremu można odnaleźć zgubę nie tylko w pobliżu telefonu odbiorcy, ale również na drugim końcu Polski. Notione świetnie sprawdza się jako zabezpieczenie kluczyków samochodowych, roweru, portfela i innych cennych przedmiotów. Równie skutecznie wykorzystywany jest do zabezpieczania dzieci, starszych osób i zwierząt. Żadne z podobnych urządzeń działających w Polsce, opartych na technologii bluetooth, nie ma tak szerokiego wsparcia aplikacji współpracujących z systemem. Dlatego zwykle mają one zdolność lokalizowania ograniczoną do kilkudziesięciu metrów. Sprawdź cenę.

eNexus TK102

Foto: Skąpiec;

Lokalizator GPS TK102 do samochodu z alarmem o przekroczeniu prędkości i zdalnej obsłudzeTK102 jest niewielkim lokalizatorem GPS posiadającym zintegrowane anteny GPS/GLONASS i GSM. Możliwość natychmiastowego uzyskania bieżącej lokalizacji klasyfikuje urządzenie wśród lokalizatorów GPS dla firm. TK102 jest niewielkim lokalizatorem GPS o niewielkich wymiarach i dużej funkcjonalności. Zintegrowana antena GSM pozwala na zdalne nadzorowanie urządzeniem. Sprawdź cenę.

Holux RCV-3000

Foto: Skąpiec;

Bezprzewodowy logger GPS Holux RCV-3000 pozwala na zapis do 200000 współrzędnych GPS: szerokości, długości geograficznej, czasu i wysokości. Dane mogą zostać przeniesione na komputer za pośrednictwem połączenia USB/Bluetooth. Dołączone oprogramowanie ezTour umożliwia przeniesienie zrobionych zdjęć z historią trasy na platformę Google Earth. To prosty sposób aby zapisać lokalizacje i trasy które przebywałeś np. podczas wakacji. Sprawdź cenę.

Queclink GL300

Foto: Skąpiec;

GL300 to zaawansowany, wodoodporny lokalizator GNSS, zaprojektowany do lokalizacji np. pracowników, pojazdów, zwierząt i wielu innych. Urządzenie doskonale sprawdza się w aplikacjach wymagających błyskawicznego raportowania lokacji. GL300 wspiera 4 zakresy GSM/GPRS – 850/900/1800/1900, dzięki czemu, można śledzić lokalizacje w czasie rzeczywistym. Sprawdź cenę.

eNexus Hermetic

Foto: Skąpiec;

Lokalizator HERMETIC+ to najlepsze rozwiązanie wśród lokalizatorów GPS. Dokładny moduł GPS zamknięty w hermetycznej obudowie. Akumulatory wystarczające nawet na 60 dni pracy. Niezwykle mocne magnesy neodymowe w podstawie (4 szt). Rozszerzona pojemność akumulatorów. Lokalizator HERMETIC jest gotowy do śledzenia za pomocą strony www. Połączony jest z darmowym serwerem www, do którego wysyłane są informacje o lokalizacji. Urządzenie wysyła dane o lokalizacji na serwer w określonych odstępach czasowych (np. co 30 sekund). Dzięki temu możliwy jest przegląd historii przemieszczania się lokalizatora. Użytkownik decyduje o tym kiedy lokalizator wysyła dane na serwer. Niezależnie od tego, w każdej chwili, możliwe jest uzyskanie lokalizacji za pomocą telefonu komórkowego. Sprawdź cenę.

Poleć
Udostępnij
0

Polecamy także:

gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: A w nim: Wskazujemy auta, które nie są odporne na korozję oraz co psuje się w elektronice samochodów. Sprawdzamy też kto produkuje trwalsze diesle, BMW czy VW? Oceniamy czy warto założyć instalację LPG i czy opłaca się regenerować amortyzatory ze zmiennym tłumieniem.
Nie udało się dodać załącznika.
Nie udało się dodać więcej załączników, usuń któryś z już dodanych
Poczekaj chwilę - trwa dodawanie załączników.

Komentarz został wysłany.

Przepraszamy Twój komentarz nie może zostać wysłany

Wkrótce pojawi się w serwisie. Zachęcamy do dalszej dyskusji. Wystąpił błąd i nie można zapisać komentarza.

 
No photo

Wpisz, jak chcesz się przedstawić
lub zaloguj się

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej