Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Nowy Auto Świat Poradnik 11/2017 już w sprzedaży

2 lis 17 07:53

Przetestowaliśmy dla Was obecne na rynku żarówki H7, by po raz kolejny się przekonać, że jeśli wybierze się dobrze, to się dobrze widzi.

Udostępnij
0
Skomentuj
Auto Świat Poradnik 11/2017 Auto Świat Poradnik 11/2017 Foto: Auto Świat / Auto Świat

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że z coraz bardziej wyżyłowanymi żarówkami "Premium" jest pewien problem: nie każdy reflektor docenia takie żarówki i może się zdarzyć, że pomimo ich wysokiej ceny będzie świecił tak samo, jak ze zwykłą żarówką, albo i gorzej. Dlaczego tak jest, można dowiedzieć się z najnowszego wydania naszego "Poradnika".

Piszemy także o nowych policyjnych fotolaserach - miernikach prędkości, które namierzanym kierowcom robią zdjęcia, by ukrócić dyskusje: ten zmierzony czy nie ten. Okazało się jednak, że policja wybrała akurat taki sprzęt, którego operator może bardzo łatwo "przestawić" znacznik na zdjęciu.

Polecamy również test opon całorocznych, które - jak się wydaje - są coraz bardziej popularne, a także artykuł, w którym sugerujemy wymianę uszkodzonego silnika zamiast naprawy starego - oczywiście nie w każdym przypadku.

 Foto: Auto Świat / Auto Świat

To tylko niektóre tematy z najnowszego wydania miesięcznika "Auto Świat Poradnik" 11/2017, który dostępny jest w sprzedaży od 31 października 2017 r.

Zapraszamy do lektury!

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: A w nim: Wskazujemy auta, które nie są odporne na korozję oraz co psuje się w elektronice samochodów. Sprawdzamy też kto produkuje trwalsze diesle, BMW czy VW? Oceniamy czy warto założyć instalację LPG i czy opłaca się regenerować amortyzatory ze zmiennym tłumieniem.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej