Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Nowy Auto Świat Poradnik 9/2017 już w sprzedaży

7 wrz 17 08:24

Zaostrzając niemal co roku kary za niektóre wykroczenia i przestępstwa drogowe, co ma odstraszać potencjalnych sprawców, politycy doprowadzili do tego, że w końcu mało kto wie, jaka kara należy się za poszczególne przewinienia.

Udostępnij
0
Skomentuj
Auto Świat Poradnik 9/2017 Auto Świat Poradnik 9/2017 Foto: Auto Świat / Auto Świat

Nawet tak dobrze nagłośniona sankcja jak zatrzymanie prawa jazdy za nadmierna prędkość budzi wątpliwość: a co się stanie, jeśli mimo to będę kierował; czy wówczas działa moje ubezpieczenie OC; czy mogę się odwołać?

Te najczęściej pojawiające się wątpliwości, a także tegoroczne podwyższenie sankcji za poważne wykroczenia i przestępstwa drogowe skutkujące zatrzymaniem prawa jazdy i karami wiezienia.

W najnowszym wydaniu miesięcznika „Auto Świat Poradnik” znajdziecie Państwo również wiele porad praktyczno-technicznych: jak szukać zwarcia w instalacji elektrycznej, co robić, gdy nie działa wentylator (nie zawsze efektem usterki jest przegrzewanie się silnika), jak szybko wyczyścić wnętrze auta po wakacjach, jak diagnozuje się usterki układów wtryskowych i wiele innych.

 Foto: Auto Świat / Auto Świat

Najnowsze wydanie miesięcznika „Auto Świat Poradnik” 9/2017 w sprzedaży od 7 września 2017 r.

Pożytecznej lektury!

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: A w nim: Wskazujemy auta, które nie są odporne na korozję oraz co psuje się w elektronice samochodów. Sprawdzamy też kto produkuje trwalsze diesle, BMW czy VW? Oceniamy czy warto założyć instalację LPG i czy opłaca się regenerować amortyzatory ze zmiennym tłumieniem.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej