Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Popularne wycieraczki samochodowe

20 lut, 13:22

W samochodach osobowych mamy do dyspozycji wiele udogodnień, funkcji, urządzeń, które pośrednio lub bezpośrednio wpływają na nasze bezpieczeństwo

Udostępnij
0
Skomentuj
Popularne wycieraczki samochodowe Popularne wycieraczki samochodowe Foto: Łukasz Bieniecki / Auto Świat

Bez wątpienia jednym z kluczowych elementów wyposażenia są wycieraczki samochodowe, o których niestety kierowcy często zapominają. Właściwa widoczność jest podstawowym wymogiem bezpiecznej jazdy. Jeżeli w nocy i podczas deszczu lub śniegu nasze wycieraczki nie są skuteczne, to właściwie nie powinniśmy kontynuować podróży.

Wybór wycieraczek wydaje się utrudniony ze względu na kilka rodzajów mocowań i różne długości. Producenci podają jednak na opakowaniach modele samochodów, do których pasują konkretne pióra. Możemy też łatwo znaleźć taką informację w internecie lub w książkach serwisowych.

Przygotowaliśmy dla was zestawienie popularnych wycieraczek samochodowych w różnych przedziałach cenowych. Im droższe wycieraczki, tym lepsza ich jakość i wytrzymałość. Podzieliliśmy więc oferty ze względu na przedziały cenowe tak, aby każdy mógł wybrać model odpowiedni do kwoty, którą chciałby przeznaczyć.

Najtańsze wycieraczki kupimy już poniżej 10 zł za sztukę.

Większy wybór będziemy mieli wśród wycieraczek w granicach 10 zł do 20 zł.

Połączenie dobrej ceny i wysokiej jakości w wycieraczkach w przedziale 20 zł do 40 zł

Wycieraczki w granicach od 40 zł do 80 zł

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: A w nim: Wskazujemy auta, które nie są odporne na korozję oraz co psuje się w elektronice samochodów. Sprawdzamy też kto produkuje trwalsze diesle, BMW czy VW? Oceniamy czy warto założyć instalację LPG i czy opłaca się regenerować amortyzatory ze zmiennym tłumieniem.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej