Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Przegląd z Auto Światem za 49 zł

17 lis 16 11:53

Meteorolodzy ostrzegają, że w tym roku zima będzie wyjątkowo ostra. Za 49 zł sprawdź, czy samochód jest na nią gotowy.

Udostępnij
0
Skomentuj

Specjalnie dla naszych Czytelników, wspólnie z siecią warsztatów Bosch Car Service, przygotowaliśmy wyjątkową ofertę, obejmującą przegląd samochodu w promocyjnej cenie oraz atrakcyjną zniżkę na wybrane grupy części.

Podczas przeglądu sprawdzanych jest 27 punktów w samochodzie, m.in. płyny eksploatacyjne (w tym olej w silniku i skrzyni biegów, płyny chłodzący oraz hamulcowy) paski, filtry, kondycja akumulatora, oświetlenie, hamulce, zawieszenie, osłony przegubów, a także ogumienie.

Dodatkowo po wypełnieniu krzyżówki na stronie: www.auto-swiat.pl/jesienny-przeglad, możesz wygrać voucher o wartości 1000 zł na dowolne usługi w wybranym warsztacie należącym do sieci Bosch Car Service w całej Polsce.

Za 49 zł mechanicy sprawdzą 27 punktów twojego auta – od płynów eksploatacyjnych i filtrów, przez oświetlenie, nadwozie, aż po hamulce i zawieszenie.

Na przegląd umów się w jednym z 270 punktów należących do sieci Bosch Car Service w Polsce, podaj hasło: „Przegląd z Auto Światem”. Serwis w najbardziej dogodnej dla siebie lokalizacji znajdziesz za pomocą wyszukiwarki warsztatów na stronie: www.bosch-service.pl.

Oferta promocyjna obowiązuje do 4 grudnia 2016 r. Dodatkowy bonus: 10 proc. zniżki na części układu hamulcowego, wycieraczki i żarówki marki Bosch.

Materiał powstał we współpracy z Bosch Car Service.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: A w nim: Wskazujemy auta, które nie są odporne na korozję oraz co psuje się w elektronice samochodów. Sprawdzamy też kto produkuje trwalsze diesle, BMW czy VW? Oceniamy czy warto założyć instalację LPG i czy opłaca się regenerować amortyzatory ze zmiennym tłumieniem.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej