Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Zrób przegląd auta za 49 zł!

17 paź 16 14:15

Na hasło „Przegląd z Auto Światem” fachowcy w każdym z warsztatów sieci Bosch Car Service zrobią dokładny przegląd twojego auta, i to w świetnej cenie!

Udostępnij
0
Skomentuj
Zrób przegląd auta za 49 zł! Zrób przegląd auta za 49 zł! Foto: Bosch

Niezależnie od tego, czy jeździsz prawie nowym autem, czy twój samochód ma już swoje lata i pokonał setki tysięcy kilometrów – warto skorzystać z okazji, żeby jego stan sprawdzili prawdziwi fachowcy. Profilaktyczny przegląd przed zimą na pewno nie zaszkodzi!

Specjalnie dla naszych Czytelników, wspólnie z siecią warsztatów Bosch Car Service, przygotowaliśmy wyjątkową ofertę, obejmującą przegląd samochodu w promocyjnej cenie oraz atrakcyjną zniżkę na wybrane grupy części zamiennych.

Podczas przeglądu zostanie sprawdzonych 27 punktów w samochodzie, m.in. płyny eksploatacyjne (w tym olej w silniku i skrzyni biegów), paski, filtry, kondycja akumulatora, oświetlenie, hamulce, zawieszenie, osłony przegubów oraz ogumienie.

Dodatkowo dzięki wypełnieniu krzyżówki na naszej stronie (patrz szczegóły poniżej)możesz wygrać voucher o wartości 1000 zł na dowolne usługi w wybranym warsztacie należącym do sieci Bosch Car Service w całej Polsce.

Wejdż na stronę www.auto-swiat.pl/jesienny-przeglad, rozwiąż poprawnie krzyźówkę i odpowiedz na pytanie otwarte. Na autorów najlepszych zgłoszeń czeka 20 voucherów o wartości 1000 zł na dowolną usługę w jednym z warsztatów naleźących do sieci Bosch Car Service.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: A w nim: Wskazujemy auta, które nie są odporne na korozję oraz co psuje się w elektronice samochodów. Sprawdzamy też kto produkuje trwalsze diesle, BMW czy VW? Oceniamy czy warto założyć instalację LPG i czy opłaca się regenerować amortyzatory ze zmiennym tłumieniem.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej