Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

A jednak nie jesteśmy najlepszymi piratami drogowymi?

22 sty 17 21:55

Od dawna nie tylko w Europie, ale i w szerokim świecie, ułańska fantazja polskich kierowców jest dobrze znana. Może jednak, kiedy dobrze poszukamy, znajdą się przykłady równie kreatywnego piractwa drogowego z innych krajów?

Udostępnij
0
Skomentuj
Piraci drogowi ze świata Piraci drogowi ze świata Foto: Screen Youtube / Youtube

Teoretycznie nie trzeba tutaj dużo pisać, wystarczy obejrzeć poniższy filmik, który jest kompilacją z jednej strony groteskowych, a z drugiej - bardzo niebezpiecznych sytuacji drogowych. Ktoś może mi też zarzucić - i słusznie - że niewielka w tym moja zasługa, iż ten filmik tutaj wklejam. Ale praca dziennikarza polega również na wyszukiwaniu tego, co ktoś już zrobił i przekazywaniu tego dalej. A ta kompilacja jest naprawdę dobra i im więcej kierowców ją zobaczy, tym lepiej. Zostawiam Was więc sam na sam z filmem:

Powyższa projekcja zapewne jednych ucieszy, a innych zasmuci. Mnie i cieszy, i smuci. Cieszy, bo - jak widać - stygmatyzowanie wyłącznie polskich kierowców jako przykład drogowych ignorantów i samobójców, nie jest do końca uprawnione. A smuci, bo takie rzeczy na drogach po prostu nie powinny mieć miejsca. Nie wiem, jak to jest mieć satysfakcję z tego, że zrobi się komuś na złość, dodatkowo narażając go przy tym na ryzyko. Albo nie znam smaku tej satysfakcji, albo taka satysfakcja mi nie smakuje. Czy więc jestem normalny? Czy może dla zdrowotności powinienem od czasu czasu zajechać komuś drogę albo wymusić pierwszeństwo przejazdu? Czy takie wyczyny i odwet drogowy rozładowują napięcie, czy może jednak je potęgują? Zapraszam do komentowania.

Poleć
Udostępnij
0

Polecamy także:

gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: A w nim: Wskazujemy auta, które nie są odporne na korozję oraz co psuje się w elektronice samochodów. Sprawdzamy też kto produkuje trwalsze diesle, BMW czy VW? Oceniamy czy warto założyć instalację LPG i czy opłaca się regenerować amortyzatory ze zmiennym tłumieniem.
Czy uważasz, że postrzeganie polskich kierowców jako samobójczych piratów drogowych jest słuszne?
Tak

50 %

Nie

50 %

Tak

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej