Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Seetroën – okulary, które pomogą w chorobie lokomocyjnej

5 lip, 22:52

Choroba lokomocyjna trapi młodszych i starszych od zawsze. W Europie na tę chorobę cierpi chronicznie ponad 30 mln osób.

Udostępnij
0
Skomentuj
Okulary Seetroën Okulary Seetroën Foto: Citroen / Auto Świat

Zapewne pomoże im oferowany przez Citroëna wynalazek, ktorym są pierwsze okulary likwidujące chorobę lokomocyjną. Okulary Seetroën za pomocą kolorowego płynu odtwarzają linię horyzontu, a to zapobiega konfliktowi sensorycznemu, który jest przyczyną choroby. Płyn porusza się w pierścieniach wokół oczu, w kierunku czołowym (prawo/lewo) i wzdłużnym (przód/tył).

W okularach  Seetroën wykorzystywana jest technologia Boarding Ring, którą opracował jeden z francuskich start-upów z departamentu Var. Ten paramedyczny wyrób, przetestowany i chroniony patentem, jest skuteczny w 95% przypadków.

Poleć
Udostępnij
0

Polecamy także:

gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 38/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. nowa Octavia i inne nowości Skody; pierwsze jazdy Fiatem 500X z silnikiem z Polski i Lexusem UX; narodziny marki Vinfast; porównanie kompaktów z benzyniakami turbo; czyszczenie wtryskiwaczy; niebezpieczne pojazdy elektryczne; VW Golf VII z drugiej ręki; Top 5 - używane auta sportowe; dodatek specjalny "Telefon w aucie".

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej