Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

4x4 Family Adventure: rodzinne wyjazdy w teren

28 mar 11 14:17

Znamy już wszystkie szczegóły tegorocznego cyklu 4x4 Family Adventure. Charakter imprezy się nie zmienia: zachęcamy do przyjazdu całe rodziny z dziećmi, dowolnymi autami 4x4. Przewidzieliśmy 5 spotkań w całej Polsce. Początek już w maju, koniec – we wrześniu

Udostępnij
0
Skomentuj

Samochody segmentu SUV sprzedają się coraz lepiej. Większość nabywców nie ma jednak pomysłu na właściwe wykorzystanie potencjału „off-roadowego” drzemiącego w takich autach. Wiadomo, że nie nadają się one do rywalizacji w trudnym terenie, poza tym organizatorzy często niewłaściwie definiują klasę „turystyczną”, więc obawa przed wzięciem udziału w takiej imprezie jest jak najbardziej uzasadniona.

Doskonałym rozwiązaniem jest cykl naszych spotkań 4x4 Family Adventure. Przygotowujemy trasy turystyczne, które bez uszkodzeń powinno pokonać dowolne auto z napędem 4x4. Dodatkowo na uczestników czeka szereg konkurencji – wymagajacych sprawności fizycznej, logicznego myślenia, orientacji w terenie (GPS) itp. Zabawy z pewnością nie zabraknie.

Wspólnie z naszym partnerem – firmą Toyota – przygotujemy również duży teren, na którym uczestnicy przejdą szkolenia terenowe, będzie można pojeździć na prawym fotelu prawdziwych aut rajdowych, zapoznać się całą gamą modeli tego producenta. A Toyota ma się czym chwalić – w 2011 r. mija 60 lat, od kiedy na drogi wyjechały pierwsze seryjne modele tej firmy z napędem 4x4. Samochody użyte podczas konkurencji „obute” zostaną w opony Goodyear.

Nasze imprezy znane są już z tego, że zapewniamy dzieciom doskonałą ochronę. Również w tym roku o pociechy zadba Actifun, proponując dla nich dodatkowe konkursy i organizując place zabaw. Podobnie jak w roku ubiegłym wieczorne zabawy (GPS w terenie) zaproponuje dzieciom Finder. Oczywiście podstawowym zadaniem specjalistów z tej firmy jest zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom w trakcie jazdy – dzięki urządzeniom Findera stale monitorowana jest ich pozycja i mogą wezwać pomoc.

Ciekawostką będzie też z pewnością miasteczko namiotowe, które na jedną z letnich edycji przygotuje marka Campus.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 38/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. nowa Octavia i inne nowości Skody; pierwsze jazdy Fiatem 500X z silnikiem z Polski i Lexusem UX; narodziny marki Vinfast; porównanie kompaktów z benzyniakami turbo; czyszczenie wtryskiwaczy; niebezpieczne pojazdy elektryczne; VW Golf VII z drugiej ręki; Top 5 - używane auta sportowe; dodatek specjalny "Telefon w aucie".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej