Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

50 lat Euroservice

29 lis 17 14:07

W Euroservice dbamy o naszych Klientów już od 1967 roku i to my pierwsi w Polsce staliśmy się oficjalnym dealerem Volvo

Udostępnij
0
Skomentuj
Volvo S60 D4 AWD Cross Country - sedan na szczudłach Volvo S60 D4 AWD Cross Country - sedan na szczudłach Foto: Adam Mikuła / Auto Świat

Nasze doświadczenie, wypracowane przez te wszystkie lata, pozwala nam na stabilne funkcjonowanie i zrównoważony rozwój. Nie boimy się wyzwań i potrafimy indywidualnie podejść do każdego zagadnienia w obszarze działania naszej firmy – sprzedaży samochodów nowych i używanych, ich napraw i bieżącego serwisowania – a wszystko z myślą o satysfakcji naszych Klientów.

Euroservice stawia na nowoczesność, idzie z duchem rynku i rozwoju marki Volvo. Nowe salony, centrum blacharsko-lakiernicze, kolejne modernizacje obiektów mają na celu poprawę jakości pracy, kwalifikacji i obsługi. Tak jak samochody marki, którą reprezentujemy. Stale się rozwijamy, a nasze starania zostały uhonorowane m.in. prestiżową nagrodą „Auto Salon Auto Serwis” z ramienia Polskiej Izby Motoryzacji. Euroservice doceniają zarówno nasi Klienci, jak również eksperci branżowi. Wszystkim bardzo dziękujemy za pokładane w nas zaufanie.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 38/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. nowa Octavia i inne nowości Skody; pierwsze jazdy Fiatem 500X z silnikiem z Polski i Lexusem UX; narodziny marki Vinfast; porównanie kompaktów z benzyniakami turbo; czyszczenie wtryskiwaczy; niebezpieczne pojazdy elektryczne; VW Golf VII z drugiej ręki; Top 5 - używane auta sportowe; dodatek specjalny "Telefon w aucie".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej