Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

80 nowych autobusów Mercedesa w Warszawie

30 cze 17 11:42

Wkrótce w Warszawie pojawi się 80 nowych autobusów Mercedes-Benz Conecto. Zamówiły je MZA (Miejskie Zakłady Komunikacyjne) w Daimler Buses.

Udostępnij
0
Skomentuj

Nowa flota autobusów Mercedesa dotrze do Warszawy do końca 2017 r. 45 pojazdów z 80 zamówionych to autobusy przegubowe, pozostałe 35 to autobusy tzw. krótkie.

Autobus Mercedes Conecto w wersji krótkiej ma 12 metrów długości, trzy pary drzwi, wewnątrz oferuje 26 miejsc siedzących i 72 stojące – w sumie może przewieźć 98 pasażerów. Ta wersja wyposażona jest w silnik Diesla o pojemności 7,7 litra i mocy 299 KM.

Wersja przegubowa ma 18 metrów długości, wyposażona jest w 4 pary drzwi, oferuje 42 miejsca siedzące i 103 stojące – w sumie zabiera 145 pasażerów. Silnik Diesla ma pojemność 10,7 litra, moc – 360 KM.

Obie wersje to autobusy niskopodłogowe, przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Klimatyzacja jest wyposażeniem seryjnym, podobnie jak automatyczna skrzynia biegów.

W galerii zdjęcia wersji krótkiej i przegubowej oraz wnętrza Mercedesa Conecto.

Poleć
Udostępnij
0

Polecamy także:

gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 19/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. pierwsza jazda prototypem BMW serii 8, Suzuki Swift Sport i nowym Mercedesem Klasy G; Nissan Micra kontra Volkswagen Polo; testy BMW i3s, Audi A7 i Mitsubishi Space Star; instalacja LPG w hybrydzie i zasilanie gazem ziemnym; pierwszeństwo w ruchu drogowym; pierwszy test Ferrari 488 Pista; wizyta w fabryce FCA w Tychach; dodatek "Używane ekstra".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej
Foto: Mercedes-Benz / Auto Świat

Mercedes-Benz Conecto

Autobus Mercedes-Benz Conecto w wersji przegubowej – ma 18 m długości i 4 pary drzwi. Mieści 145 psażerów

Foto: Mercedes-Benz / Auto Świat

Foto: Mercedes-Benz / Auto Świat

Foto: Mercedes-Benz / Auto Świat

Foto: Mercedes-Benz / Auto Świat

80 nowych autobusów Mercedesa w Warszawie (slajd 1 z 5)

Reklamy
Koniec bloku reklamowego