Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Alfa Romeo Stelvio - duża galeria zdjęć

24 lut 17 11:16

Już niedługo do salonów sprzedaży Alfa Romeo trafi pierwszy SUV tej marki - Stelvio. W oczekiwaniu na możliwość odbycia pierwszej jazdy nowym modelem, przyjrzyjmy mu się nieco bliżej.

Udostępnij
0
Skomentuj

Najnowsze informacje o Stelvio znajdziesz w galerii. Zdjęcia wykonano (a gdzieżby indziej?) na drodze przebiegającej przez słynną, najwyższą przełęcz we Włoszech o nazwie Stelvio. Górska droga na odcinku blisko 20 km liczy ponad 75 ostrych zakrętów. To ważne miejsce nie tylko z powodu nazwy modelu. Pierwszy SUV Alfy będzie wyrózniać się sportową charakterystyką, stanowiąc alternatywą dla Giulii, która nie będzie oferowana w odmianie kombi.

Poleć
Udostępnij
0

Polecamy także:

gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 8/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. prezentacja nowej generacji Kii Ceed; pierwsza jazda nowym Audi A7 Sportback; porównanie SUV-ów z różnych stron świata; test Dacii Duster II; Hyundai Ioniq Electric w zimowych warunkach; raport - czy już czas na auta elektryczne w Polsce?; naprawiamy elektryczne szyby; poszukiwane kompakty z drugiej ręki; używane BMW serii 5 E39; nowa Toyota Land Cruiser na bezdrożach Namibii.

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej