Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Auta Używane 2013 - katalog Auto Świata

18 mar 13 11:04

Można powiedzieć, że to oczywiste, ale wciąż wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jakie zagrożenia czekają podczas zakupu używanego samochodu

Udostępnij
0
Skomentuj
Auta Używane 2013 - katalog Auto Świata Auta Używane 2013 - katalog Auto Świata Foto: Auto Świat

Rynek wtórny opanowany jest przez nieuczciwych sprzedawców, którzy bez żadnych skrupułów wykorzystają nadarzającą się okazję, by wcisnąć Wam złom.

Do każdej oferty podchodźcie więc z dystansem, a zanim w ogóle zaczniecie szukać swoich wymarzonych czterech kółek, zasięgnijcie informacji na temat: ich wad oraz zalet, słabych i mocnych punktów, trwałości, kosztów eksploatacji, polecanych wersji silnikowych i nadwoziowych.

Zapewniam, że oszczędzi Wam to wielu kłopotów i rozczarowań. Gdzie szukać takich informacji?

Wszystkie znajdziecie w naszym katalogu „Auta Używane 2013”. Przedstawiamy, omawiamy i rzetelnie oceniamy ponad 200 modeli różnych marek. Radzimy, jak wybrać najlepszy samochód i na co zwrócić uwagę podczas zakupu. Tradycyjnie już zamieściliśmy cenione porady eksploatacyjne, testy produktów, a także raporty jakości.

Auta Używane 2013 - katalog Auto Świata Auta Używane 2013 - katalog Auto Świata Foto: Auto Świat

Co jeszcze znajdziecie w naszym katalogu ?

Poradnik Kupującego - Ośmiostronicowy dział znajdujący się na początku katalogu. Radzimy, jak rozpoznać oszustwa internetowe oraz związane z cofaniem liczników, jakie auto kupić i jak sprawdzić jego stan techniczny.

Testy - Na stronach od 170 do 180 zamieściliśmy dwa duże i rzetelnie przeprowadzone testy produktów. Pierwszy z nich dotyczy 15 opon letnich w rozmiarze 225/45 R 17, natomiast drugi – popularnych żarówek H4.

Raporty - Szczególnie polecamy nasz autorski raport jakości 2013. Ocenie poddaliśmy 25 producentów. Zestawienie powstało na podstawie m.in. typowych usterek, akcji naprawczych i ocen z testów długodystansowych.

Eksploatacja - Na zakończenie – porady eksploatacyjne. Radzimy, jaki olej wlać do jednostki napędowej, a także publikujemy listę silników, które nie nadają się do zasilania gazem, autorstwa firmy Prins, renomowanego producenta LPG.

Auta Używane 2013 - katalog Auto Świata już 20 marca w każdym dobrym kiosku. Zapraszamy do lektury.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 19/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. pierwsza jazda prototypem BMW serii 8, Suzuki Swift Sport i nowym Mercedesem Klasy G; Nissan Micra kontra Volkswagen Polo; testy BMW i3s, Audi A7 i Mitsubishi Space Star; instalacja LPG w hybrydzie i zasilanie gazem ziemnym; pierwszeństwo w ruchu drogowym; pierwszy test Ferrari 488 Pista; wizyta w fabryce FCA w Tychach; dodatek "Używane ekstra".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej