Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

BMW: największa reklama modelu M w Moskwie

2 kwi 08 14:48

W samym centrum Moskwy pojawiła się największa w historii reklama modeli M niemieckiej marki BMW.

Udostępnij
0
Skomentuj

Ten niecodzienny billboard pokrywa powierzchnię 6 tys. m2 i jest największą w historii reklamą BMW M. Elementami są także autentyczne pojazdy, które zostały na nim umocowane.

Ta niecodzienna reklama szczególnie atrakcyjnie prezentuje się w porze nocnej, gdy wykorzystywane są specjalne efekty świetlne.Zamontowanie takiej reklamy w centrum Moskwy, to część wielkiej kampanii reklamowej BMW w Rosji. Ten rynek to nadzieja dla producenta, który sprzedaje w tym kraju coraz więcej swoich samochodów.

Źródło: m 3post

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 19/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. pierwsza jazda prototypem BMW serii 8, Suzuki Swift Sport i nowym Mercedesem Klasy G; Nissan Micra kontra Volkswagen Polo; testy BMW i3s, Audi A7 i Mitsubishi Space Star; instalacja LPG w hybrydzie i zasilanie gazem ziemnym; pierwszeństwo w ruchu drogowym; pierwszy test Ferrari 488 Pista; wizyta w fabryce FCA w Tychach; dodatek "Używane ekstra".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej