Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

BMW X1 w Zakopanem wypożyczysz na minuty

16 lut 17 10:55

W Zakopanem uruchomiono nietypową wypożyczalnię samochodów – można tam wynająć BMW X1 na minuty.

Udostępnij
0
Skomentuj

Usługa nazywa się Smart Rent, mogą z niej skorzystać osoby spędzające urlop w Zakopanem i okolicach. Samochody BMW X1 z napędem 4x4 dostępne są w 3 punktach: na Krupówkach, w stacji narciarskiej Kotelnica (obok Białki Tatrzańskiej, 24 km od Zakopanego jadąc przez Bukowinę Tatrzańską)

Trasa Zakopane – Kotelnica Trasa Zakopane – Kotelnica Foto: Auto Świat / Auto Świat

i w stacji narciarskiej Jurgów Ski (25 km od Krupówek).

Trasa Zakopane – Jurgów Trasa Zakopane – Jurgów Foto: Auto Świat / Auto Świat

Samochody BMW X1 można wypożyczać na minuty, płaci się wówczas za wykorzystany czas, a nie za to, że auto np. czekało przed domem. Ubezpieczenie i paliwo opłaca wypożyczalnia, czyli Six Rent a Car Polska.

Do dyspozycji turystów oddano 12 samochodów BMW X1. Mają one napęd 4x4 oraz akcesoria przydatne do przewożenia sprzętu narciarskiego – np. boksy dachowe.

Wynajem z rozliczeniem minutowym dostępny jest w godz. 10-18. Udostępnienie BMW X1 na 25 min. z paliwem kosztuje 35 zł. Korzystanie z auta przez 45 min. kosztuje 55 zł. Godzina jazdy oznacza wydatek 70 zł.

Oczywiście auto można wynająć na cały dzień – korzystanie z niego od 10 do 18 kosztuje 180 zł. Tyle samo trzeba zapłacić za korzystanie z auta wieczorem i w nocy od 18 do 10.

Usługa wynajmu BMW X1 na minuty dostępna będzie do końca marca 2017 r. Czy zostanie przedłużona poza ten termin? To zależeć będzie od zainteresowania turystów.

Poleć
Udostępnij
0

Polecamy także:

gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 8/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. prezentacja nowej generacji Kii Ceed; pierwsza jazda nowym Audi A7 Sportback; porównanie SUV-ów z różnych stron świata; test Dacii Duster II; Hyundai Ioniq Electric w zimowych warunkach; raport - czy już czas na auta elektryczne w Polsce?; naprawiamy elektryczne szyby; poszukiwane kompakty z drugiej ręki; używane BMW serii 5 E39; nowa Toyota Land Cruiser na bezdrożach Namibii.

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej
Foto: BMW / Auto Świat

BMW X1 – wypożyczalnia w Zakopanem

Do dyspozycji turystów w Zakopanem i okolicach udostępniono 12 samochodów BMW X1 z napędem 4x4

Foto: BMW / Auto Świat

Foto: BMW / Auto Świat

BMW X1 w Zakopanem wypożyczysz na minuty (slajd 1 z 3)

Reklamy
Koniec bloku reklamowego