Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Brak umiejętności za kierownicą - efekt, zatrzymane prawo jazdy

5 paź 15 19:14

Na szczęście tylko drobnymi obrażeniami zakończyła się wczorajsza jazda 20-letniej mieszkanki gminy Stawiguda

Udostępnij
0
Skomentuj
Skok w Olsztynie Skok w Olsztynie Foto: źródło: policja.pl / Policja

Karolina G. jadąc ulica Obiegową od strony Żołnierskiej nie dostosowała prędkości do warunków ruchu, straciła panowanie nad pojazdem, najechała na wysepkę, “przeleciała” przez chodnik i uderzyła w latarnię. Kobieta trafiła do szpitala.

Wczoraj około godziny 19.40 na skrzyżowaniu ulic Obiegowej i Piłsudskiego doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. 20-letnia mieszkanka gminy Stawiguda jadąc toyotą ulicą Obiegową od strony Żołnierskiej, nie dostosowała prędkości do warunków ruchu, straciła panowanie nad pojazdem, najechała na wysepkę, “przeleciała” przez chodnik i uderzyła w latarnię. Kobieta na szczęście z jedynie drobnymi obrażeniami została przewieziona do szpitala.

Jak ustalono, 20-latka miał prawo jazdy od roku. W związku z tym, że swoją jazdą spowodowała zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, policjanci zdecydowali się na zatrzymanie jej uprawnień.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 19/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. pierwsza jazda prototypem BMW serii 8, Suzuki Swift Sport i nowym Mercedesem Klasy G; Nissan Micra kontra Volkswagen Polo; testy BMW i3s, Audi A7 i Mitsubishi Space Star; instalacja LPG w hybrydzie i zasilanie gazem ziemnym; pierwszeństwo w ruchu drogowym; pierwszy test Ferrari 488 Pista; wizyta w fabryce FCA w Tychach; dodatek "Używane ekstra".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej