Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Dosłownie centymetry uratowały życie pieszej

20 mar, 16:00

Czasami bardzo niewiele brakuje do groźnego wypadku. Tak było i tym razem, gdy na ulicy Wyszyńskiego w Szczecinie młoda kobieta omal nie została potrącona przez nadjeżdżający autobus. Uratował ją tylko refleks kierowcy.

Udostępnij
0
Skomentuj
Szczecin - piesza wbiegła na drogę Szczecin - piesza wbiegła na drogę Foto: Youtube

Biegnąc do tramwaju, kobieta postanowiła przebiec przez jednię w niedozwolonym miejscu, a skupiona tylko na tym, by zdążyć na tramwaj, w ogóle nie spostrzegła nadjeżdżającego autobusu. Gdyby nie refleks kierowcy, zapewne doszłoby do fatalnego w skutkach wypadku. Kobieta wbiegła do tramwaju i odjechała, a tymczasem powinna dostać maksymalny mandat za nieostrożne przekroczenie jezdni w niedozwolonym miejscu. Film zarejestrowany przez kierowcę pokazuje, jak pośpiech i bezmyślność mogą spowodować tragiczne w skutkach zdarzenia.

Poleć
Udostępnij
0

Polecamy także:

gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 19/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. pierwsza jazda prototypem BMW serii 8, Suzuki Swift Sport i nowym Mercedesem Klasy G; Nissan Micra kontra Volkswagen Polo; testy BMW i3s, Audi A7 i Mitsubishi Space Star; instalacja LPG w hybrydzie i zasilanie gazem ziemnym; pierwszeństwo w ruchu drogowym; pierwszy test Ferrari 488 Pista; wizyta w fabryce FCA w Tychach; dodatek "Używane ekstra".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej