Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

DS – w Polsce powstanie 8 ekskluzywnych salonów

29 maja 17 12:56

W najbliższych 2 latach w Polsce powstanie 8 salonów luksusowej marki DS.

Udostępnij
0
Skomentuj

Marka DS powstała w Paryżu 1 czerwca 2014 roku – wyodrębniono ją z Citroena. Po raz pierwszy modele DS zaprezentowano na salonie w Genewie w 2015 roku – w 60. rocznicę zaprezentowania rewolucyjnego modelu Citroen DS.

Modele DS, mimo że zbudowane na bazie Citroenów, mają osobne logo (stylizowane litery DS nad napisem DS AUTOMOBILES). Marka DS nawiązuje do historycznego modelu Citroena – DS – awangardowego, luksusowego, zaawansowanego technicznie.

W Polsce odrębna sieć sprzedaży modeli DS powstanie 1 września 2018 r. Salony DS powstaną w Warszawie, Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Szczecinie i w Katowicach. Miasta nie zostały wybrane przypadkowo – z analizy sprzedaży modeli premium w Polsce wynika, że właśnie w tych 8 miastach sprzedawanych jest ok. 80 proc. modeli z segmentu premium.

Do końca 2017 r. powstaną 3 obiekty: DS Store w Krakowie i w Katowicach oraz DS Salon w Łodzi. DS Store to osobny salon o powierzchni co najmniej 250 metrów kwadratowych, DS Salon to mniejszy lokal o pow. min. 125 metrów kwadratowych – połączony z salonem Citroena.

Obecnie dostępne są 4 modele DS – DS 3, DS 4, DS 4 Crossback, DS 5, piątym modelem będzie zaprezentowany w Genewie w 2017 r. DS 7 Crossback.

Poleć
Udostępnij
0

Polecamy także:

gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 38/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. nowa Octavia i inne nowości Skody; pierwsze jazdy Fiatem 500X z silnikiem z Polski i Lexusem UX; narodziny marki Vinfast; porównanie kompaktów z benzyniakami turbo; czyszczenie wtryskiwaczy; niebezpieczne pojazdy elektryczne; VW Golf VII z drugiej ręki; Top 5 - używane auta sportowe; dodatek specjalny "Telefon w aucie".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej
Foto: DS / Auto Świat

DS Virtual Vision

Przyszłe obiekty DS Store będą wyposażone w DS Virtual Vision, fotel połączony z okularami 3D. DS Virtual Vision umożliwi obejrzenie wybranego modelu we wnętrzu i na zewnątrz w dowolnej konfiguracji kolorów lakieru, tapicerki, wyposażenia oraz dekorów.

Foto: DS / Auto Świat

Foto: DS / Auto Świat

DS – w Polsce powstanie 8 ekskluzywnych salonów (slajd 1 z 3)

Reklamy
Koniec bloku reklamowego