Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

II Spotkanie Klasycznych Triumphów 2016

13 kwi 16 12:30

Już po raz drugi posiadacze motocykli Triumph Bonneville, Thruxton, Scrambler oraz Thunderbird 900 i pochodnych spotkają się na imprezie zorganizowanej specjalnie dla nich.

Udostępnij
0
Skomentuj
Triumph Triumph Foto: K. Maziarek / Auto Świat

Tym razem II Spotkanie Klasycznych Triumphów odbędzie się w dniach 20-22maja 2016 r. w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej z bazą w Hotelu Ostaniec.

Po zeszłorocznym sukcesie imprezy, na którą przyjechało ponad czterdziestu uczestników z całej Polski, organizatory zdecydowali iż Spotkanie Klasycznych Triumphów będzie się odbywało corocznie.

Impreza nie ma charakteru tradycyjnego zlotu. To bardziej zjazd użytkowników Triumphów, w trakcie którego odbywa się wiele atrakcji, a uczestnicy jeżdżą wspólnie po okolicy odwiedzając ciekawe miejsca.

W tym roku będą to malownicze drogi Jury, a w programie przewidziano m.in. zwiedzanie jednego z zamków.

W ostatnim dniu zaplanowano odwiedziny w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie oraz sesję zdjęciową.

Program zlotu i wszystkie szczegóły informacyjne są dostępne na stronie: www.klasycznytriumph.pl

Poleć
Udostępnij
0

Polecamy także:

gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 19/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. pierwsza jazda prototypem BMW serii 8, Suzuki Swift Sport i nowym Mercedesem Klasy G; Nissan Micra kontra Volkswagen Polo; testy BMW i3s, Audi A7 i Mitsubishi Space Star; instalacja LPG w hybrydzie i zasilanie gazem ziemnym; pierwszeństwo w ruchu drogowym; pierwszy test Ferrari 488 Pista; wizyta w fabryce FCA w Tychach; dodatek "Używane ekstra".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej