Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Kradzież luksusowego Mercedesa – dosłownie minuty

23 kwi, 14:09

Warto pamiętać, by pozostawiają auto na parkingu kluczyki chować daleko od okien i drzwi. Wideo z monitoringu pokazuje, że złodzieje potrzebują mniej niż dwóch minut, by odjechać luksusowym Mercedesem.

Udostępnij
0
Skomentuj
Kradzież Mercedesa Kradzież Mercedesa Foto: Youtube

Radiowy kluczyk, którego nie trzeba nawet naciskać, by otworzyć drzwi i uruchomić auto to bardzo wygodne rozwiązanie, które powoli wkracza nawet do najtańszych, miejskich samochodów. Problem w tym, że wygoda w tym przypadku idzie w parze z ryzykiem. Jeśli taki kluczyk zostanie blisko okna lub drzwi, a auto stoi zaparkowane w pobliżu, to możemy się spodziewać, że je szybko stracimy. Złodzieje samochodów, wykorzystując proste urządzenie wzmacniające sygnał kluczyka, mogą ukraść auto w kilkadziesiąt sekund, co widać na filmie zarejestrowanym przez monitoring.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 19/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. pierwsza jazda prototypem BMW serii 8, Suzuki Swift Sport i nowym Mercedesem Klasy G; Nissan Micra kontra Volkswagen Polo; testy BMW i3s, Audi A7 i Mitsubishi Space Star; instalacja LPG w hybrydzie i zasilanie gazem ziemnym; pierwszeństwo w ruchu drogowym; pierwszy test Ferrari 488 Pista; wizyta w fabryce FCA w Tychach; dodatek "Używane ekstra".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej