Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Na komunię w 11-metrowej limuzynie

15 maja, 16:04

Sezon komunijny w pełni. Choć przywykliśmy już do najdziwniejszych prezentów oraz mocno przesadzonych sposobów świętowania dnia Komunii Świętej, to jednak nadal niektóre zdarzenia z nim związane nie przestają nas zadziwiać.

Udostępnij
0
Skomentuj
Lincoln Town Car Lincoln Town Car Foto: Lincoln

Luksusowa limuzyna? Czemu nie. Tyle że zwykle takie samochody wypożyczane są na czas ślubu. Jeżdżą nimi największe światowe gwiazdy, to czemu takim samym autem – tylko że nie najnowocześniejszym – nie moglibyśmy się przejechać chociaż raz w życiu. Tyle że w jednej z polskich miejscowości ogromna, 11,5-metrowa limuzyna podjechała, przywożąc... 9-letniego chłopca. Liczni goście nie ukrywali zdziwienia. Czy to nie przesadna ostentacja?

Co ciekawe, zważywszy na koszt i rodzaj prezentów kupowanych z okazji Komunii Świętej, koszt wynajmu limuzyny wcale nie jest abstrakcyjnie wysoki. Jak pisze firma wypożyczająca takie pojazdy, limuzyna 11,5-metrowa kosztuje 499 zł za godzinę, natomiast krótsza o dwa metry – 349 zł za godzinę. Teoretycznie na taką fanaberię może sobie więc pozwolić wiele osób. Tylko czy to naprawdę dobry pomysł, by z tak ostentacyjnej formy transportu korzystało 9-letnie dziecko? Na Facebooku rozgorzała na ten temat dyskusja, ale dominowały w niej opinie krytyczne.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 38/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. nowa Octavia i inne nowości Skody; pierwsze jazdy Fiatem 500X z silnikiem z Polski i Lexusem UX; narodziny marki Vinfast; porównanie kompaktów z benzyniakami turbo; czyszczenie wtryskiwaczy; niebezpieczne pojazdy elektryczne; VW Golf VII z drugiej ręki; Top 5 - używane auta sportowe; dodatek specjalny "Telefon w aucie".

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej