Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Najdziwniejsze samochody świata - zdjęcia

15 kwi 15 00:00
Udostępnij
0
Skomentuj

Auta z filmów, konceptcary - podobno to one pokazują nam jak za kilkadziesiąt lat będą wyglądały ulice naszych miast. Czy oby na pewno? Przyjrzyjcie się dziwnym pojazdom koncepcyjnym z 20. wieku. Czy spotkacie ich następców na ulicach? Nie, ale warto zobaczyć, przypomnieć jak kilkadziesiąt lat temu wyobrażano samochody przyszłości.

Poleć
Udostępnij
0

Polecamy także:

gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 19/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. pierwsza jazda prototypem BMW serii 8, Suzuki Swift Sport i nowym Mercedesem Klasy G; Nissan Micra kontra Volkswagen Polo; testy BMW i3s, Audi A7 i Mitsubishi Space Star; instalacja LPG w hybrydzie i zasilanie gazem ziemnym; pierwszeństwo w ruchu drogowym; pierwszy test Ferrari 488 Pista; wizyta w fabryce FCA w Tychach; dodatek "Używane ekstra".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej