Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Nowa sieć warsztatów Euro Repar Car Service

6 lip, 11:00

Grupa PSA rozszerza w Polsce niezależną sieć warsztatową Euro Repar Car Service, które oferują obsługę i naprawę pojazdów wszystkich marek, wykorzystując do tego celu przede wszystkim części zamienne Eurorepar .

Udostępnij
0
Skomentuj
Euro Repar Car Service Euro Repar Car Service Foto: ERCS

Obecnie krajowa sieć ERCS liczy już blisko 30 punktów, a plany na najbliższe lata przewidują uruchomienie kolejnych 70. Warsztaty Euro Repar Car Service są znane w Europie od kilku lat. W Niemczech należy do niej 300 serwisów, we Francji - 1430, a w Hiszpanii - 635.

Eurorepar to gama części zamiennych, przeglądowych, eksploatacyjnych, a także do napraw mechanicznych, przeznaczonych do niemal wszystkich marek samochodów spotykanych na krajowym rynku, będących po okresie gwarancji. Ich właściciele przeważnie poszukują jak najlepszej relacji ceny części do ich jakości, więc gama Eurorepar może być dla nich dobrą ofertą.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 19/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. pierwsza jazda prototypem BMW serii 8, Suzuki Swift Sport i nowym Mercedesem Klasy G; Nissan Micra kontra Volkswagen Polo; testy BMW i3s, Audi A7 i Mitsubishi Space Star; instalacja LPG w hybrydzie i zasilanie gazem ziemnym; pierwszeństwo w ruchu drogowym; pierwszy test Ferrari 488 Pista; wizyta w fabryce FCA w Tychach; dodatek "Używane ekstra".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej