Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Opony Feu Vert Efficiency w polskiej ofercie

3 kwi 13 13:08

Firma Feu Vert wprowadza na polski rynek nowe opony do samochodów osobowych, które będa dostepne w rozmiarach od 13 do 16 cali w cenie klasy medium

Udostępnij
0
Skomentuj

Opony Feu Vert Efficiency zostały stworzone na specjalne zamówienie przez jednego z czołowych europejskich producentów klasy premium, z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć w tej dziedzinie. W testach związanych z europejską certyfikacją opony te osiągnęły wyniki plasujące je na poziomie klasy premium.

W ofercie znajdą się opony w 15 najpopularniejszych rozmiarach od 13 do 16 cali, co pozwoli na pokrycie zapotrzebowania większej części parku samochodowego. Feu Vert Efficiency jest oponą letnią do samochodów osobowych, dostępną w dwóch rodzajach bieżnika. Opony Feu Vert Efficiency produkowane są w Europie przez jednego z czołowych producentów. Dostępne są w dwóch profilach, odpowiadających większości klientów - UHP Asymmetric (do samochodów z wysokimi osiągnięciami) i Compact Symmetric (do samochodów kompkatowych i miejskich).

Nowe opony będą dostępne od połowy kwietnia 2013 w autocentrach i serwisach Feu Vert oraz w sprzedaży na internetowej.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 38/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. nowa Octavia i inne nowości Skody; pierwsze jazdy Fiatem 500X z silnikiem z Polski i Lexusem UX; narodziny marki Vinfast; porównanie kompaktów z benzyniakami turbo; czyszczenie wtryskiwaczy; niebezpieczne pojazdy elektryczne; VW Golf VII z drugiej ręki; Top 5 - używane auta sportowe; dodatek specjalny "Telefon w aucie".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej