Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Opel Zafira – trzecie podejście

25 lut 11 09:42

Na salonie w Genewie zadebiutuje prototypowa Zafira, która jest forpocztą trzeciej generacji siedmioosobowego, jednobryłowego Opla.

Udostępnij
0
Skomentuj

Zafira numer trzy wygląda jak wszystkie nowe Ople (nowocześnie, dobrze, ciekawie), ma w sobie sporo z Merivy, z przodu jest zapatrzona na Amperę i swoim szklanym dachem przypomina, że najpiękniejszym dachem wciąż jest niebo. Pod maską prototypu pracuje silnik 1,4 Turbo, ale wersja seryjna powinna mieć wszystkie silniki dostępne w Astrze. Wnętrze wciąż będzie osobowe (to w końcu Zafira numer jeden była pierwszym kompaktem zabierającym na pokład kierowcę i pół tuzina innych osób), możliwości konfiguracji foteli też nie zabraknie, podobnie zresztą jak litrów w bagażniku. Szykuje się więc bardzo dobry van.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 19/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. pierwsza jazda prototypem BMW serii 8, Suzuki Swift Sport i nowym Mercedesem Klasy G; Nissan Micra kontra Volkswagen Polo; testy BMW i3s, Audi A7 i Mitsubishi Space Star; instalacja LPG w hybrydzie i zasilanie gazem ziemnym; pierwszeństwo w ruchu drogowym; pierwszy test Ferrari 488 Pista; wizyta w fabryce FCA w Tychach; dodatek "Używane ekstra".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej