Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Policyjny pościg za samochodem prowadzonym przez... 14-latka

6 lip, 15:47

Kierowcą Golfa, który w Strzelinie uciekał przed policją, okazał się 14-latek. W samochodzie wiózł kolegów w wielu 16. i 17 lat oraz spore ilości amfetaminy.

Udostępnij
0
Skomentuj
Policja Policja Foto: onet / Auto Świat

Uwagę policjantów patrolujących ulice Strzelna zwrócił Golf, którego kierowca na widok radiowozu zaczął przyspieszać. Prowadzący nie zareagował na sygnały świetlne i dźwiękowe policji.

Policjanci ruszyli za uciekającym w pościg. Kierujący Golfem wykonywał gwałtowne manewry, nie pozwalając na wyprzedzenie go przez radiowóz. Następnie po przejechaniu kilkunastu kilometrów w miejscowości Pławna stracił panowanie nad pojazdem i wjechał na skarpę.

Okazało się, że kierowcą jest 14-latek, który jechał z dwoma nastolatkami w wieku 16 i 17 lat. Podczas kontroli pojazdu policjanci znaleźli także woreczek foliowy z amfetaminą, z której można było uzyskać ponad 180 porcji handlowych tego narkotyku. Do posiadania środków odurzających przyznał się 16-latek. Nieletni zostali przekazani opiekunom prawnym. Za swoje czyny odpowiedzą przed sądem rodzinnym.

Poleć
Udostępnij
0

Polecamy:

gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 38/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. nowa Octavia i inne nowości Skody; pierwsze jazdy Fiatem 500X z silnikiem z Polski i Lexusem UX; narodziny marki Vinfast; porównanie kompaktów z benzyniakami turbo; czyszczenie wtryskiwaczy; niebezpieczne pojazdy elektryczne; VW Golf VII z drugiej ręki; Top 5 - używane auta sportowe; dodatek specjalny "Telefon w aucie".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej