Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

110 razy podchodziła do egzaminu na prawo jazdy

13 sie 13 10:49

Rekordzistka zdawała aż 110 razy egzamin na prawo jazdy. Najtrudniej było podczas jazdy w mieście. I to nie w Polsce, gdzie uważamy nasze wymagania za najbardziej rygorystyczne, ale w Wielkiej Brytanii, gdzie podobno jest łatwiej.

Udostępnij
0
Skomentuj
110 razy podchodziła do egzaminu na prawo jazdy 110 razy podchodziła do egzaminu na prawo jazdy Foto: Auto Świat

Prawdziwą „mistrzynią” w liczbie powtarzanych egazminów na prawo jazdy została 28-letnia mieszkanka Wielkiej Brytanii, która pokonała trudy egzaminu dopiero za 110 razem.

Powtórka egzaminu kosztuje 31 funtów angielskich, co łącznie adeptkę motoryzacji kosztowało 3 410 funtów angielskich.

Dla porównania polscy rekordziści mogą pochwalić się "tylko" 20-30 podejściami. Zdecydowana większość kandydatow na kierowców nie ma najmniejszych problemów z teorią i polega podczas egzaminu praktycznego.

Przy tej okazji warto zadać jeszcze jedno pytanie - czy taki zestresowany kandydat na kierowcę będzie samodzielnie bezpiecznie jeździł?

Poleć
Udostępnij
0

Przeczytaj również:

gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 19/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. pierwsza jazda prototypem BMW serii 8, Suzuki Swift Sport i nowym Mercedesem Klasy G; Nissan Micra kontra Volkswagen Polo; testy BMW i3s, Audi A7 i Mitsubishi Space Star; instalacja LPG w hybrydzie i zasilanie gazem ziemnym; pierwszeństwo w ruchu drogowym; pierwszy test Ferrari 488 Pista; wizyta w fabryce FCA w Tychach; dodatek "Używane ekstra".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej