Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Retro Motor Show 2018 - święto klasyków w Poznaniu

26 paź, 21:28

Przez trzy weekendowe dni Poznań stał się stolicą zabytkowej motoryzacji. Zaprezentowano ponad 600 pojazdów, a wśród nich wiele cennych egzemplarzy, które stanowią dumę kolekcjonerów.

Udostępnij
0
Skomentuj

Trzecia edycja Retro Motor Show po raz kolejny potwierdziła wysokie aspiracje Targów Poznańskich, które potrafią organizować imprezy na najwyższym poziomie i z całą pewnością wciąż zasługują na miano lidera.

Także i w tym roku było co podziwiać. Zapraszamy do targowego spaceru po naszej galerii.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 38/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. nowa Octavia i inne nowości Skody; pierwsze jazdy Fiatem 500X z silnikiem z Polski i Lexusem UX; narodziny marki Vinfast; porównanie kompaktów z benzyniakami turbo; czyszczenie wtryskiwaczy; niebezpieczne pojazdy elektryczne; VW Golf VII z drugiej ręki; Top 5 - używane auta sportowe; dodatek specjalny "Telefon w aucie".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej

Retro Motor Show 2018 - święto klasyków w Poznaniu (slajd 1 z 30)

Reklamy
Koniec bloku reklamowego