Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Rolls-Royce Phantom z luksusowym kufrem

18 sie 16 15:07

Każdy nabywca luksusowego Rolls-Royce'a z limitowanej serii Zenith otrzyma wyjątkowy prezent w postaci piknikowego kufra.

Udostępnij
0
Skomentuj

Ten rok ma być ostatnim dla aktualnej, siódmej generacji samochodu Rolls-Royce Phantom. Produkowana jest ona od 2003 roku. Producent na zakończenie przygotował limitowaną serię o nazwie Zenith, która ograniczona została do 50 egzemplarzy.

W ramach firmowej indywidualizacji dział Bespoke, przygotował wyjątkowy kufer piknikowy, który ma dopełnić wyposażenie tego modelu. Kufer wykonano z elementów orzecha amerykańskiego połączonego ze stalą, skórą i szkłem. Zastosowano materiały najwyższej jakości. W jego wyposażeniu znalazły się m.in. kryształowe szklanki, ręcznie wykonane sztućce ze stali nierdzewnej oraz serwetki z wyszytymi monogramami Rolls-Royce. Nie zabrakło także oświetlenia oraz ręcznie malowanych elementów dekoracyjnych w czarnej i platynowej barwie.

Kufry oferowane są w trzech zestawach kolorystycznych, które odpowiadają odcieniom materiałów zastosowanych we wnętrzu pojazdu. Pierwszy zestaw łączy czerwoną i czarną skórę, drugi barwy niebieskie z arktyczną bielą, a trzeci czerń z szarością.

Rolls-Royce Phantom Coupe limitowanej serii Zenith kosztuje 338 616 funtów angielskich.

Poleć
Udostępnij
0

Polecamy także:

gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 19/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. pierwsza jazda prototypem BMW serii 8, Suzuki Swift Sport i nowym Mercedesem Klasy G; Nissan Micra kontra Volkswagen Polo; testy BMW i3s, Audi A7 i Mitsubishi Space Star; instalacja LPG w hybrydzie i zasilanie gazem ziemnym; pierwszeństwo w ruchu drogowym; pierwszy test Ferrari 488 Pista; wizyta w fabryce FCA w Tychach; dodatek "Używane ekstra".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej
Foto: rolls-royce / Auto Świat

Kufer piknikowy Rolls-Royce

Nieodłącznym elementem wyposażenia limitowanej serii Zenith jest luksusowy kufer piknikowy.

Foto: rolls-royce / Auto Świat

Foto: rolls-royce / Auto Świat

Foto: rolls-royce / Auto Świat

Rolls-Royce Phantom z luksusowym kufrem (slajd 1 z 4)

Reklamy
Koniec bloku reklamowego