Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Klasyki nad Jeziorem Bodeńskim

27 maja, 20:55

To jedna z najbardziej ulubionych imprez przez miłośników klasyków I tuningu. W tegorocznej edycji nas Jeziorem Bodeńskim udział wzięło ponad 800 wystawców, klubów i producentów części z 17 krajów.

Udostępnij
0
Skomentuj

W halach targowych i na terenach przyległych, można zobaczyć nie tylko dobrze utrzymane klasyki, ale także to, co z nich można zrobić. Dopełnieniem są różne motoryzacyjne dziwolągi, które dodają całej imprezie nieco humorystycznego kształtu.

Zapraszamy do naszej galerii, do której wybraliśmy najciekawsze pojazdy.

Poleć
Udostępnij
0

Polecamy także:

gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 19/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. pierwsza jazda prototypem BMW serii 8, Suzuki Swift Sport i nowym Mercedesem Klasy G; Nissan Micra kontra Volkswagen Polo; testy BMW i3s, Audi A7 i Mitsubishi Space Star; instalacja LPG w hybrydzie i zasilanie gazem ziemnym; pierwszeństwo w ruchu drogowym; pierwszy test Ferrari 488 Pista; wizyta w fabryce FCA w Tychach; dodatek "Używane ekstra".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej

Klasyki nad Jeziorem Bodeńskim (slajd 1 z 30)

Reklamy
Koniec bloku reklamowego