Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Oldtimer Warsaw Show 2018 w klimacie pikniku

12 maja, 15:21

Klasyki motoryzacji zdobywają w Polsce coraz bardziej widoczną pozycję. Miłośnicy mają coraz więcej możliwości podziwiania ich w akcji.

Udostępnij
0
Skomentuj

Tegoroczna impreza w podwarszawskim Nadarzynie odbywa się już po raz czwarty. W tym roku organizatorzy zdecydowali się nie kolidować z terminem Auto Nostalgii, co z całą pewnością obu imprezom wyszło tylko na dobre. Tym bardziej, że w przypadku Oldtimer Warsaw Show można także mówić o charakterze bardziej piknikowym.

Jednak przyznać trzeba, iż w tym roku podczas Oldtimer Warsaw Show dostrzec można mniejszą liczbę samochodów niż w latach poprzednich. Z całą pewnością nie oznacza to kryzysu, ale bardziej ukierunkowanie. Dostrzegliśmy samochodów wystawionych na sprzedaż. Ktoś, kto chce kupić ładnego klasyka, powinien odwiedzić Nadarzyn. Było w czym wybierać.

Tradycyjnie najwięcej było Mercedesów z różnych epok. Nie mogło zabraknąć pięknych modeli BMW, a także całego przekroju polskiej motoryzacji.

Zapraszamy na nasz fotograficzny tour po Oldtimer Warsaw Show 2018 w Nadarzynie.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 38/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. nowa Octavia i inne nowości Skody; pierwsze jazdy Fiatem 500X z silnikiem z Polski i Lexusem UX; narodziny marki Vinfast; porównanie kompaktów z benzyniakami turbo; czyszczenie wtryskiwaczy; niebezpieczne pojazdy elektryczne; VW Golf VII z drugiej ręki; Top 5 - używane auta sportowe; dodatek specjalny "Telefon w aucie".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej