Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Paris Motor Show 2018 - największe premiery w cieniu nieobecnych

4 paź, 07:07

Rozpoczął się salon samochodowy w Paryżu. W halach wystawowych można oglądać wiele interesujących nowych modeli samochodów, choć w tegorocznej edycji targów bierze udział znacznie mniej producentów niż w minionych latach. Oto najważniejsze premiery.

Udostępnij
0
Skomentuj

W stolicy Francji mocno zaznaczyły swoją obecność marki niemieckie (z wyjątkiem Volkswagena). Wysyp nowości przygotowały Audi, BMW i Mercedes. Francuscy producenci również nie zawiedli, przygotowując okazałe stoiska.

W tym roku da się jednak odczuć mniejsze zainteresowanie tradycyjnymi targami samochodowymi. Lista nieobecnych jest rekordowo długa. W Paryżu nie wystawili się: Ford, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Opel, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Volvo i wspomniany Volkswagen. Te marki zrezygnowały z dużych wydatków na taką formę promocji.

W galerii pokazujemy najważniejsze modele według kolejności alfabetycznej. Warto dotrzeć do końca, by zobaczyć najciekawsze auta koncepcyjne, jakie pojawiły się na targach.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 38/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. nowa Octavia i inne nowości Skody; pierwsze jazdy Fiatem 500X z silnikiem z Polski i Lexusem UX; narodziny marki Vinfast; porównanie kompaktów z benzyniakami turbo; czyszczenie wtryskiwaczy; niebezpieczne pojazdy elektryczne; VW Golf VII z drugiej ręki; Top 5 - używane auta sportowe; dodatek specjalny "Telefon w aucie".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej