Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Retro Motor Show 2016 - uczta dla koneserów

3 lis 16 23:11

To impreza, którą warto zobaczyć. W halach Targów Poznańskich możemy od piątku do niedzieli podziwiać ponad 300 motoryzacyjnych klasyków.

Udostępnij
0
Skomentuj

Od piątku (4 listopada) do niedzieli (6 listopada) w Poznaniu odbywa sie Retro Motor Show 2016. To próba poszerzenia tematyki motoryzacyjnej w sprawdzonej formule targowej. Poznań, to także prężne środowisko miłośników zabytkowej motoryzacji. Tu i w okolicach stolicy Wielkopolski mieszka wielu cenionych kolekcjonerów, którzy mają cenne i wyjątkowe pojazdy.

Zapraszamy także na stoisko magazynu Auto Świat Classic, gdzie można zobaczyć wyjątkowe modele Opli.

Poleć
Udostępnij
0

Polecamy także:

gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 19/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. pierwsza jazda prototypem BMW serii 8, Suzuki Swift Sport i nowym Mercedesem Klasy G; Nissan Micra kontra Volkswagen Polo; testy BMW i3s, Audi A7 i Mitsubishi Space Star; instalacja LPG w hybrydzie i zasilanie gazem ziemnym; pierwszeństwo w ruchu drogowym; pierwszy test Ferrari 488 Pista; wizyta w fabryce FCA w Tychach; dodatek "Używane ekstra".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej

Retro Motor Show 2016 - uczta dla koneserów (slajd 1 z 26)

Reklamy
Koniec bloku reklamowego