Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Warsztaty fotograficzne dla motomaniaków

Ford wraz z Fujifilm zaprasza na bezpłatne warsztaty fotograficzne dla wszystkich fanów motoryzacji. Jacek Bonecki, fotografujący od lat rajd Dakar, będzie uczył tego, jak wykonać profesjonalną sesję zdjęciową samochodu. Do dyspozycji uczestników będzie 6 najnowszych Mustangów, piękne lokalizacje i bezlusterkowce  Fuji.

Udostępnij
0
Skomentuj
Warsztaty fotograficzne Forda Warsztaty fotograficzne Forda Foto: Ford

Piękne Fordy Mustangi jako modele, najnowsze aparaty bezlusterkowe od Fujifilm, magiczne plenery oraz rady od słynnego fotografa motoryzacyjnego – Jacka Boneckiego. To wszystko czeka na kilkudziesięciu szczęściarzy, którzy zgłoszą się na jeden z trzech bezpłatnych warsztatów przygotowanych wspólnie przez Forda i Fujifilm. Sesje odbędą się w trzech miejscach w Polsce: w podwarszawskim Serocku – 21.07, pod Wrocławiem na Zamku Czocha – 23.07 i w Kazimierzu Dolnym – 25.07.

Podczas spotkań uczestnicy dowiedzą się, jak wykonać profesjonalny edytorial motoryzacyjny i zrobią kompleksową sesję zdjęciową najnowszego Mustanga: od ujęć z krajobrazem w tle po detal. Do dyspozycji uczestników warsztatów będą najnowsze bezlusterkowe aparaty serii Fujifilm X, a także średnioformatowy aparat GFX 50S i fotograficzne obiektywy Fujinon.

Foto: Ford

Dodatkową atrakcją będzie możliwość przejechania się Najnowszymi Fordami Mustangami, które będą brały udział w sesji. Uczestnicy zostaną przewiezieni nimi z miejsc zbiórek (Warszawa, Wrocław, Lublin) na plenery fotograficzne. W ramach warsztatów Jacek Bonecki da uczestnikom wskazówki dotyczące fotografii statycznej oraz dynamicznej. Podzieli się swoim doświadczeniem i opowie o najciekawszych momentach swojej kariery.

Na koniec dnia mentor omówi zdjęcia z uczestnikami i przyzna nagrody. Autor najlepszych zdjęć wygra aparat Fujifilm X-T100, za drugie miejsce nagrodą jest drukarka do smartfonów i aparatów serii FujifilmX instax SHARE SP-3, a za trzecie drukarka SP-2.

Foto: Materiał powstał we współpracy z Fujifilm

Jak się zgłosić?

Rekrutacja odbywa się na stronie Akademii Fujifilm. Zadaniem kandydatów jest przesłanie linku do swojego portfolio i krótkiej aplikacji oraz załączenie zdjęć swojego autorstwa.

Na każde spotkanie zostanie zaproszonych od 15 do 20 uczestników na podstawie zgłoszenia – wśród nich zarówno zaawansowani fotografowie, którzy chcą szlifować swój warsztat, jak i amatorzy.

Zapisy trwają do:

15.07 – dla Warszawy,

16.07 – dla Wrocławia,

17.07 – dla Lublina.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 47/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. nasz nowy plebiscyt Moto Awards 2018, dodatek specjalny jakie opony warto wybrać, supertest Forda Focusa, porównanie Fiat Panda 4x4 kontra Suzuki Jimny oraz test Hyundaia Komny w wersji elektrycznej. Zapraszamy do lektury!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej