Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Wielki Test Salonów 2016 w tygodniku Auto Świat

11 lip 16 13:46

Redakcja Auto Świata po raz 13. przeprowadziła Wielki Test Salonów, tym razem we współpracy z TNS Polska. Wyniki prezentujemy w aktualnym numerze (28/2016). Zachęcamy do lektury!

Udostępnij
0
Skomentuj
Salon sprzedaży Renault Salon sprzedaży Renault Foto: Piotr Czypionka / Auto Świat

Sprawdziliśmy 365 salonów należących do 21 importerów samochodów. W aktualnym wydaniu tygodnika publikujemy ranking importerów, który powstał na podstawie wyników testu przeprowadzonego w salonach poszczególnych marek. Pierwsze miejsce zajął Volkswagen, na drugim uplasowało się Renault, a na trzecim Dacia.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do zapoznania się z wynikami pozostałych firm. Za tydzień szczegółowe wyniki uzyskane przez 365 salonów w całej Polsce.

Auto Świat 28/2016 Auto Świat 28/2016 Foto: Auto Świat
Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 19/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. pierwsza jazda prototypem BMW serii 8, Suzuki Swift Sport i nowym Mercedesem Klasy G; Nissan Micra kontra Volkswagen Polo; testy BMW i3s, Audi A7 i Mitsubishi Space Star; instalacja LPG w hybrydzie i zasilanie gazem ziemnym; pierwszeństwo w ruchu drogowym; pierwszy test Ferrari 488 Pista; wizyta w fabryce FCA w Tychach; dodatek "Używane ekstra".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej